|
|
کدخبر: ۱۷۹۷۳۶

سیامک نعمتی از سری بازیکنان جوان و اینده دار فوتبال ایران است که فصول خوبی را در پیکان پشت سر گذاشته و بازی های این فصلش در پیکان او را در دید بسیاری از تیم های خوب قرار داد و همچنین جلب نظر آنها برای جذب او شد.

به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز، سیامک نعمتی از سری بازیکنان جوان و اینده دار فوتبال ایران است که فصول خوبی را در پیکان پشت سر گذاشته و بازی های این فصلش در پیکان او را در دید بسیاری از تیم های خوب قرار داد و همچنین جلب نظر آنها برای جذب او شد.

نعمتی فوتبال حرفه‌ای خود را با نونهالان سایپا تهران آغاز کرد و موفق به زدن ۶ گل برای این تیم و ۲ گل برای جوانان سایپا شد. سپس ۳ سال را در تیم جوانان استیل‌آذین سپری کرد و بعد از آن به مقاومت تهران پیوست.
سیامک نعمتی در سال ۱۳۹۳ با عقد قراردادی به تیم فوتبال پیکان تهران پیوست او پس از درخشش پیاپی در ترکیب پیکان مورد توجه باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران قرار گرفت و در نقل و انتقالات تابستانی لیگ هفدهم به این تیم پیوست.

شاید یکی از دلایلی که نعمتی را به سوی پیکان کشاند، علاوه بر آنکه پرسپولیس تیم بزرگی است و قهرمان این فصل لیگ برتر شد، نگرفتن سهمیه یاسیا توسط پیکان و رتبه یمناسب این تیم در لیگ برتر باشد که خود او پیش از گفته بود: باخت مقابل ذوب آهن و عدم نتیجه گیری در این چند هفته دلایل بسیاری دارد و هر دلیلی می تواند روی نتایج بدی که کسب کردیم تاثیرگذار بوده باشد که خب یکی از دلایلش هم می تواند آن چه آقای جلالی در کنفرانس گفته و فشار برای کسب سهمیه آسیایی باشد. ما تیمی بودیم که از لیگ یک به لیگ برتر آمدیم و هدفگذاری باشگاه ماندن در لیگ برتر و کسب یک رتبه مناسب بود که خیلی زود به آن رسیدیم و در ادامه تلاش کردیم تا زورمان را برای کسب سهمیه بگذاریم که متاسفانه نشد اما در ادامه سعی می کنیم بهترین رتبه را در جدول کسب کنیم.

ارسال نظر