|
|
کدخبر: ۱۷۹۹۴۱

نشریه فوتبالی هواسکورد نام علیرضا جهانبخش را در لیست پنج بازیکنی قرار داد که در جام جهانی 2018 روسیه پدیده تیمشان خواهند بود.

 

سایت فوتبالی «هواسکورد» نام پنج بازیکنی که در جام جهانی 2018 روسیه پدیده تیمشان خواهند بود را منتشر کرد که در این بین نام علیرضا جهانبخش بازیکن تیم ملی ایران و باشگاه آلکمار نیز به چشم می خورد.

این نشریه همچنین درباره جهانبخش این چنین نوشت: "این ستاره در لیگ هلند فعالیت می کند اما نه در تیم آژاکس بلکه در تیم آلمکار."

این نشریه در ادامه می نویسد: " علیرضا جهانبخش در این فصل لیگ هلند یکی از هیجان انگیز ترین بازیکنان لیگ بوده است و ما شاهد حضور این بازیکن در جام جهانی 2018 روسیه خواهیم بود. این بازیکن توانسته در 27 حضور خود برای تیمش در بازی های لیگ هلند در 22 گل آلکمار موثر باشد.13 گل این تیم را جهانبخش به ثمر رسانده و 9 پاس گل داده است.همچنین این بازیکن توانسته است بیش از 3 بار بهترین بازیکن زمین از نظرسایت هواسکورد باشد و اکنون او نمره عالی 8.18 را در اختیار دارد."

یک فوتبالیست ایرانی در میان 5 پدیده جام جهانی 2018

همچنین در ادامه این نشریه نوشت: "زمانی که ایران با اسپانیا ، پرتغال و مراکش همگروه شد، امید های این کشور برای گذشتن از مرحله گروهی کم رنگ شد اما علیرضا جهانبخش می تواند در بازی تیم ملی اش با این حریفان قدرتمند تماشاگران فوتبال را به مشاهده این دیدارها وادار کند.

ارسال نظر