|
|
کدخبر: ۱۸۰۰۱۳

 تیم فوتبال خونه به خونه بابل که یکی از شگفتی سازان این فصل فوتبال ایران بوده، این روزها اصلا شرایط مناسبی ندارد. شاگردان اسکوچیچ که در فینال جام حذفی حضور دارند و از شانس خوبی هم برای صعود به لیگ برتر برخوردارند، این روزها درگیر اختلافات داخلی در تیم خود هستند.

وفا هخامنش مدافع تیم خونه به خونه در صحبت هایی، از مدیران این باشگاه انتقاد کرده است.

هخامنش می گوید:« از ابتدای فصل با بد قولی های مکرر،ذهن ما را درگیر به فروش رساندن یا نرساندن هتل خود کرده اند!تیمی که برای ماندن در لیگ یک بسته شد، علی رغم شعار عده معدودی هوادار ، با غیرت بازیکنانش امروز در فینال تاریخی جام حذفی و از مدعیان اصلی صعود به لیگ برتر به شمار می رود.»

این مدافع ادامه داد:« باشگاهی که هفت بازی تا پایان فصل ( جام حذفی و لیگ یک ) پیش رو داشته و از شانس های نخست صعود به لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا قلمداد می شود، در کمال شگفتی و در خوش بینانه ترین حالت حداکثر سی در صد پرداختی مالی داشته اند ، که این رقم کم ترین میزان در بین مدعیان صعود به لیگ برتر است.»

وفا هخامنش در پایان صحبت هایش گفت:« در هیچ کجا چنین اتفاق نمی افتد که بازیکنان پول نگیرند، از ابتدائی ترین امکانات تمرینی محروم باشند و بی غیرت خطاب شوند و در عین حال بیش ترین باز دهی را نیز داشته باشند! »

254 41

ارسال نظر

پربیننده ترین