|
|
کدخبر: ۱۸۰۰۱۵

تیم فوتبال استقلال از ساعت ١٢ امروز تمرینات آماده سازی خود را پشت درهای بسته پیگیری کرد.

 

تیم فوتبال استقلال از ساعت ١٢ امروز تمرینات آماده سازی خود را پشت درهای بسته پیگیری کرد.

*پیش از شروع تمرین شفر برای دقایقی با استقلالی ها به صحبت پرداخت.

*کار با توپ و گرم کردن بخش نخست تمرین استقلالی‌ها بود و بعد از حدود 30 دقیقه، بازیکنان به مرور تاکتیک‌های تیمی زیر نظر کادرفنی مشغول شدند.

*تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در حالی پیگیری شد که وینفرید شفر سرمربی آلمانی تمامی برنامه‌های هجومی را برای بازی با نفت تهران برای بازیکنان در نظر گرفت. در تمرین امروز شفر بیشتر از روزهای گذشته روی برنامه‌های هجومی بازیکنان تمرین کرد.

* با وجود اینکه روزهای گذشته چند بازیکن تیم امید استقلال در تمرین این تیم حاضر شده و صادق ورمزیار آنها را به کادر فنی معرفی کرده بود اما آنها امروز تمرین آبی‌پوشان حضور نداشتند و تمرین تاکتیکی شاگردان شفر خلوت‌تر از روزهای گذشته پیگیری شد.

* سیدمجید حسینی، بهنام برزای و تیام نفرات غایب تمرین امروز آبی‌پوشان بودند و این بازیکنان به دیدار با نفت نمی‌رسند ضمن آنکه فرشید اسماعیلی هم از این مسابقه محروم است.

* در جریان فوتبال درون‌تیمی امروز اتفاق جالب‌ توجهی رخ داد و در یک صحنه جابر انصاری بعد از برخورد با یکی از بازیکنان به زمین خورد که این موضوع باعث نگرانی کادر فنی و هم‌تیمی‌های وی شد. انصاری در حالی که وانمود می‌کرد از درد به خودش پیچیده است وقتی کادر پزشکی را بالای سرش دید به یکباره از جایش بلند شد که این حرکت عجیب او باعث تعجب بازیکنان استقلال شد.

*در بخشی از تمرین سه‌شنبه استقلال، شفر دقایقی با فرشید باقری به صورت جداگانه صحبت کرد.

* بخش اصلی تمرین روز سه‌شنبه استقلالی‌ها فوتبال درون تیمی با محوریت مرور تاکتیک‌های مدنظر کادرفنی بود.

وینفرد شفر و کولی چندبار با متوقف کردن بازی درون تیمی، نکات مد نظرشان را به بازیکنان گوشزد می‌کردند و از آنها می‌خواستند تا این نکات را رعایت کنند.

بعد از پایان فوتبال، بازیکنان به تمرینات مربوط به گلزنی زیر نظر شفر مشغول شدند.

ملی‌پوشان تیم استقلال فردا در تمرین این تیم حاضر خواهند شد و در آخرین تمرین این تیم پیش از بازی با نفت شرکت خواهند کرد. تیم فوتبال استقلال روز نهم فروردین ماه در ورزشگاه تختی تهران میهمان نفت خواهد بود.

ارسال نظر

پربیننده ترین