|
|
کدخبر: ۱۸۰۱۱۲

ذوب آهن و استقلال می توانند در بازی های باقیمانده عنوان بهترین خط حمله و خط دفاع لیگ را از پرسپولیس بربایند.

 پرسپولیس در این فصل با عملکرد فوق العاده ضمن مسجل کردن قهرمانی خود رکوردهای منحصر به فردی را برجای گذاشته اند. اما شاگردان برانکو در دو هفته اخیر با قبول دو شکست متوالی مقابل استقلال و سایپا از روند خوب خود خارج شده اند. یکی از نقاط قوت پرسپولیس در این فصل داشتن سازمان دفاعی منسجمی بود که گل زدن به این تیم را به کار سخت و دشواری تبدیل کرده بود. آنها تا قبل از این دو شکست با 9 گل خورده تنها تیمی بودند که تعداد گلهای خورده شان یک رقمی بود. اما با سه گلی که وریا غفوری، آرمان رمضانی و رضا اسدی وارد دروازه سرخپوشان کردند، آمار گل خورده پرسپولیس را به عدد 12 رساندند. در مقابل استقلال که به لطف حضور وینفرد شفر به کلین شیت های متوالی در این فصل دست یافته حالا با 14 گل خورده جدی ترین رقیب پرسپولیس در کسب عنوان بهترین خط دفاعی به حساب می آید.


شاگردان برانکو که در خط حمله نیز آمار فوق العاده ای داشته اند، در 26 هفته سپری شده از این فصل موفق به زدن 42 گل شده اند. علی علیپور با به ثمر رساندن 18 گل ضمن کسب عنوان آقای گلی سهم بسزایی در این بخش داشته است. اما ذوب آهن قلعه نوعی که در نیم فصل دوم عملکرد درخشانی داشته توانسته آمار گلهای زده خود را به عدد 39 برساند. آنها این فرصت را دارند در 4 بازی باقیمانده با افزایش آمار خود عنوان بهترین خط حمله لیگ را به خود اختصاص دهند.


سرخپوشان اگر می خواهند قهرمانی شان در این فصل را تکمیل کنند، باید در بازی های پایانی ضمن بسته نگه داشتن دروازه خود به گلزنی هایشان نیز ادامه دهند تا در فصلی رویایی عنوان بهترین خط دفاع و خط حمله را نیز از آن خود کنند.

ارسال نظر