|
|
کدخبر: ۱۸۰۱۹۴

رسانه‌های پرتغالی عملکرد گلر جوان ایرانی را شایسته حضور در جام جهانی روسیه می‌دانند.

به گزارش ایلنا، امیر عابدزاده در بازی با فرینس در هفته بیست و هشتم لیگ برتر پرتغال، برای سومین بازی پیاپی درون دروازه تیمش قرار گرفت و همراه ماریتیمو به سومین برد پیاپی رسید.

عابدزاده پیش از این بازی نیز با دعوت کارلوس کی‌روش در فهرست تیم ملی برای اردو و 2 بازی تدارکاتی برابر تیم‌های تونس و الجزایر قرار گرفت. او هرچند فرصت بازی در تیم ملی را پیدا نکرد اما درخشش او در بازگشت از تیم ملی برابر فرینس باعث شده تا حتی رسانه‌های پرتغالی این احتمال را بدهند که او یکی از مسافران روسیه باشد.

عابدزاده در 10 بازی که این فصل برای ماریتیمو در تورنمنت‌های مختلف انجام داده تا به حال شکست نخورده و با حضور در 3 بازی پیاپی در لیگ برتر پرتغال در ترکیب ماریتیمو تبدیل به دروازه‌بان اصلی یکی از تیم‌های مطرح فوتبال پرتغال شده است.

عابدزاده درباره درخشش در پرتغال و توجه ویژه کی‌روش به لژیونرها می‌گوید: «در حال حاضر تنها بازیکن ایرانی در پرتغال هستم و همیشه سعی کرده‌ام به بهترین شکل ممکن بازی کنم. تلاشم این بوده که چه در تمرین و چه بیرون از آن و چه از لحاظ تفکر یک بازیکن حرفه‌ای باشم. من همیشه موقعی که آمریکا هم بودم هدفم این بود که به فوتبال اروپا بیایم. از این موضوع هم خوشحالم که به بازیکنانی که در اروپا بازی می‌کنند توجه می‌شود. حرفه‌ای بودن و تمرین‌های فکری و تمرکزی تیم ملی هم خیلی به من کمک کرده و چیزهای زیادی یاد گرفتم. امیدوارم این روند را در اردوهای بعدی هم ادامه دهم.»

 

ارسال نظر