|
|
کدخبر: ۱۸۰۳۵۳

مدافع ذوب‌آهن از شرایط خودش و تیمش و همچنین طلبش از تراکتورسازی صحبت کرد.

خالد شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص تساوی مقابل فولاد و از دست دادن جایگاه دوم جدول اظهار داشت: بازی در اهواز مقابل تیمی مثل فولاد سخت است و فکر می‌کنم یک امتیاز هم از این بازی خوب باشد، هرچند فرصت‌‌های زیادی از دست دادیم و می‌توانستیم پیروز شویم. در هر صورت تلاش می‌کنیم 2 بازی باقی مانده را پیروز شویم و رتبه دومی را پس بگیریم.

وی در مورد دیدار با پرسپولیس در هفته آینده گفت: فعلاً تمام تمرکز ما روی بازی با لوکوموتیو است و به بازی با پرسپولیس فکر نمی‌کنیم. امیدوارم از ازبکستان دست پر برگردیم و با روحیه خوب به مصاف پرسپولیس برویم.

مدافع ذوب‌آهن در مورد تقابل حساس با لوکوموتیو عنوان کرد: بازی خیلی سختی در تاشکند داریم و تیم حریف هم مثل ما برای صعود می‌جنگد و همین کار ما را سخت می‌کند. لوکوموتیو تیم سخت و قدرتمندی است ولی ما چیزی برای از دست دادن نداریم و با تمام وجود بازی می‌کنیم تا جواز صعود به مرحله بعد را بگیریم.

شفیعی در مورد شکست مقابل الدحیل هم گفت: الدحیل تیم قدرتمندی است و از الان به شما قول می‌دهم یک پای فینال آسیا خواهد بود ولی ما می‌توانستیم همین تیم را شکست دهیم و با بی‌دقتی در استفاده از موقعیت‌ها و غافلگیر شدن روی یک صحنه گل خوردیم و بازی را باختیم.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود مصدومیت او باعث آشفتگی خط دفاع ذوب‌آهن و گل خوردن از الدحیل شد تصریح کرد: اینطور نیست و خط دفاع ذوب‌آهن با من و بدون من همیشه خوب عمل می‌کند و شاید اگر من هم بودم آن توپ وارد دروازه می‌شد. هر چه بود گذشت و باید به فکر بازی با الدحیل باشیم.

مدافع ذوب‌آهن در مورد شرایط خودش عنوان کرد: مصدومیتم تقریباً بهبود پیدا کرده و فقط کمی درد دارم که مشکل خاصی نیست و تا روز بازی کاملاً برطرف خواهد شد و اگر کادرفنی صلاح بداند می‌توانم بازی کنم.

شفیعی در مورد تصمیمش برای فصل آینده گفت: قرارداد من با ذوب‌آهن تا پایان فصل است و در حال حاضر هم پیشنهادی به دستم نرسیده و مواردی که مطرح می‌شود شایعه است. هنوز تصمیمی برای فصل بعد نگرفتم و تمرکزم روی بازی‌های باقی‌مانده است.

وی در پایان با اشاره به مطالباتش از باشگاه تراکتورسازی اظهار داشت: من از چند سال قبل از تراکتورسازی طلب دارم و نه آن را پرداخت می‌کنند و نه حتی جواب تلفن من را می‌دهند. به آجورلو هرچه تماس گرفتم و پیام دادم و حتی نوروز را تبریک گفتم هیچ جوابی نداد. من اگر چند سال است صبر کرده‌ام به خاطر هواداران تراکتورسازی است ولی مسئولان باشگاه با ندادن پول بازیکنان آنها را مقابل هواداران قرار می‌دهند. یک جا صحبت می‌کنند که من دروغ می‌گویم و طلبم کمتر از مبلغی است که اعلام کرده‌ام. مدارکش موجود است و این را از همین طریق به آقای آجورلو می‌گویم که در هفته آینده منتظر یک خبر بد باشند. وکیل من پیگیر طلبم است و احتمالا هفته بعد خبر بدی به دست مسئولان باشگاه خواهد رسید. من 608 میلیون از تراکتورسازی می‌خواهم که مربوط به چند فصل حضورم در این تیم است.

ارسال نظر