|
|
کدخبر: ۱۸۰۳۵۶

استقلال خود را برای دیدار با الهلال آماده می کند.

به گزارش ایلنا، استقلال تهران در چارچوب هفته ششم مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا باید در ورزشگاه کویت اسپورت کویت به مصاف الهلال عربستان برود. این دیدار در حالی به انجام می رسد که آبی پوشان تهرانی به واسطه 9 امتیاز اندوخته خود خیالشان بابت صعود راحت است و تنها برای سرگروهی رقابت خواهند کرد.

عکسی از تمرین استقلالی ها در کویت منتشر شده که گواه همه چیز درباره وضعیت این تیم است. وضعیتی که هواداران این تیم را می تواند حسابی بابت موفق شدن در آینده ای نزدیک امیدوار کند.

خوب به تصویر نگاه کنید. شاید در ظاهر خیلی ساده باشد اما نکات جالبی را در دل خودش دارد. وینفرد شفر در حال تمرین کردن است و مهدی رحمتی با او بر سر یک توپ درگیر شده است. اما نکات پنهان ماجرا چیست؟

اولین پیغام این تصویر روحیه خوب آبی پوشان برای بازی با الهلال است. آنها با شرایط کویت کنار آمده اند و تساوی مقابل گسترش فولاد و سقوط به رده چهارم لیگ را فراموش کرده اند. شفر خودش دست به کار شده و به وسط گود آمده است.

دومین پیغام این را سرمربی 67 ساله آبی ها می دهد. خیلی ها او را با لحن پیرمرد خطاب می کنند و بر این باورند که این سرمربی از لحاظ قوای بدنی شرایط مساعدی ندارد اما این تصویر خلاف این گمان را ثابت می کند. شفر سرحال تر از آن چیزی است که همه فکر می کردند.

عکسی که هویت این روزهای استقلال را بر ملا کرد!

پیغام بعدی از طرف مهدی رحمتی صادر می شود. رحمتی که به واسطه گذشته فنی درخشانش و همچنین آمادگی بالایی که در این سال ها داشته انتظاری جز حضور فیکس ندارد. کسی که بارها اتفاق افتاده فصل را بدون حتی یک نیمکت نشینی به اتمام رسانده اما در این فصل در اکثر بازی ها شاهد هنرنمایی همتای جوان خود سید حسین حسینی بود. خلقیات گاها عجیب رحمتی این تصور را به وجود آورده بود که او بالاخره طاقتش از نیمکت نشینی ها تاخت می شود و واکنشی به این اتفاق نشان می دهد اما نه تنها دروازه بان باتجربه آبی ها این کار را نکرد بلکه مثل یک کاپیتان واقعی، در کنار تیمش ماند و حالا با روحیه ای بالا در کنار کسی که او را روی نیمکت نشانده تمرین می کند.

حال اگر همه این تکه های پازل را در کنار هم قرار بدهیم متوجه می شویم چرا استقلال در آسیا صدرنشین است؛ به فینال جام حذفی رسیده و در لیگ هم بعد از دوران کابوس وار مدعی کسب سهمیه شده است. حالا می توان در همین عکس به جواب همه این سوال ها رسید.

ارسال نظر