|
|
کدخبر: ۱۸۰۶۵۵

روز گذشته محرومیت 4 جلسه ای دیگو سیمئونه از بازی های اروپایی اتلتیکو رسما اعلام شد.

به گزارش "ورزش سه"، دیگو سیمئونه همیشه رابطه‌اش با گروه داوری تنش‌زاست. سرمربی اتلتیکومادرید تمام بازی‌ها را با هیجان زیاد دنبال می‌کند و گاهی اوقات اعتراض‌هایش با کارت قرمز همراه می‌شود. از زمانی که سرمربی آرژانتینی هدایت روخی بلانکو را بر عهده گرفت شش بار اخراج و از حضور در 20 بازی محروم شد که هنوز محرومیت 10 دیدار به انجام نرسیده است.

سیمئونه؛ تاریخچه ای از اخراج و تنش با داوران

او نخستین کارت قرمز خود را در فینال لیگ قهرمانان اروپا 2014 در لیسبون برابر رئال مادرید دریافت کرد. داور سیمئونه را به خاطر مشاجره‌اش با رافائل واران اخراج کرد.

دومین اخراج سه ماه بعد در سوپر جام ‌اسپانیا رخ داد. فرناندس بوربالان داور بازی بود و سیمئونه را به خاطر ضربه دست به کمک داور چهارم جریمه کرد. سرمربی قرمز و سفید پوشان به خاطر این موضوع با محرومیت هشت جلسه‌ای روبرو شد. چهار محرومیت در لالیگا به انجام رسید اما چهار محرومیت دیگر باید در سوپر جام ‌اسپانیا انجام شود. بوربالان دوباره در آن فصل سرمربی آرژانتینی را اخراج کرد. این اتفاق در هفته‌ سی و دوم فصل 15 - 2014 رخ داد که او را به خاطر اعتراض از نیمکت راهی جایگاه کرد. سیمئونه تنها یک بازی محروم شد.

سیمئونه؛ تاریخچه ای از اخراج و تنش با داوران

در فصل بعد ماتئو لائوس زمانی که یک توپ از نیمکت به درون زمین پرتاب شد تا ضد حمله مالاگا متوقف شود سرمربی روخی بلانکو را اخراج کرد. داور والنسیایی نمی‌دانست چه کسی این کار را انجام داد و به همین خاطر به سرمربی آرژانتینی به عنوان مسئول اصلی نیمکت، کارت قرمز نشان داد. سه جلسه محرومیت برای سیمئونه در نظر گرفته شد.

در فصل جاری مارتینس مونوئرا بیشترین جریمه‌ها را برای سرمربی اتلتیکومادرید در نظر گرفت. سیمئونه در مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری به خاطر دریافت دو کارت زرد از بازی اخراج شد اما به خاطر این که برای داور دست زد سه بازی محروم شد. محرومیت‌ها در فصل آینده کوپا دل ری لحاظ می‌شود.

آخرین اخراج در دیدار رفت نیمه نهایی لیگ اروپا رخ داد. کلمنت تورپین فرانسوی، سیمئونه را به خاطر اعتراض‌هایش راهی جایگاه کرد. این اخراج با چهار جلسه محرومیت توسط یوفا همراه شد. یک جلسه از محرومیت در بازی‌ برگشت انجام شد. علاوه بر این سیمئونه نمی‌تواند در دیدار نهایی مقابل لیون بر نیمکت بنشیند و دو دیدار دیگر اروپایی را نیز از دست داد.

ارسال نظر