|
|
کدخبر: ۱۸۰۷۳۸

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن معتقد است که آنها دوباره می‌توانند استقلال را در ورزشگاه فولادشهر شکست بدهند.

خبرگزاری تسنیم: قاسم حدادی‌فر در مورد آخرین وضعیت تیمش در آستانه بازی با استقلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: وضعیت تیم ما خوب است و در این 10 روز هم تمرینات خوبی را انجام داده‌ایم تا آماده بازی با استقلال شویم. امیدوارم که از شرایط میزبانی استفاده کرده و در نهایت استقلال را در ورزشگاه فولادشهر شکست بدهیم.

وی در مورد اینکه آیا ذوب‌آهن می‌تواند در بازی فردا استقلال را شکست بدهد، عنوان کرد: آخرین تقابل دو تیم در لیگ برتر با برد ما در فولادشهر همراه شد و اعتقاد دارم که می‌توانیم دوباره استقلال را در این ورزشگاه شکست بدهیم. البته هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و ما می‌دانیم که استقلال از لحاظ فنی تیم پرقدرتی است که با قهرمانی در جام حذفی روحیه بالایی دارد. با این حال ما هم ذوب‌آهن هستیم و به چیزی جز برد در این بازی فکر نمی‌کنیم.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن در پایان تصریح کرد: این بازی به صورت حذفی برگزار می‌شود و طبیعتاً هر دو تیم استرس خواهند داشت که مرتکب اشتباه نشوند. طبیعتاً اولویت ما و استقلال گل نخوردن است و هر تیمی دروازه‌اش را بسته نگه دارد می‌تواند شانس خوبی برای صعود داشته باشد. امیدوارم در این مسابقه از شرایط میزبانی استفاده کنیم و استقلال را شکست بدهیم تا گام بلندی برای صعود برداریم.

ارسال نظر