|
|
کدخبر: ۱۸۰۸۷۴

سرمربی آلمانی استقلال با اشیای همیشگی خود شادی بعد از برد مقابل ذوب آهن را جشن گرفت.

به گزارش "ورزش‌سه"، وینفرد شفر روز خاصی را مقابل ذوب‌آهن سپری کرد؛ او با استرس فوق العاده بالا کنار زمین حضور یافت و جنب و جوش های فراوانی داشت. شفر در اکثر دقایق در حال بالا و پایین پریدن بود و با صورتی کاملا سرخ شده بازیکنانش را هدایت کرد. این آلمانی پرهیاهو یک دقیقه هم مقابل ذوب آهن آرام و قرار نداشت و حتی بعد از بازی در جشن صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان به شکل عجیبی شادی اش را به نمایش گذاشت. شفر در حالی که شال استقلالی همیشگی را در دست گرفته بود در زمین می دوید و هواداران حاضر در ورزشگاه را به وجد می آورد.


موضوعی که درباره موفقیت های وینفرد شفر وجود دارد، این است که همه این پیروزی های بزرگ با یک دست کت و شلوار همیشگی، یک دستبند آبی رنگ استقلال و شال این تیم به دست آمده است. اشیایی که خود شفر هم دیگر به جادویی بودن آنها اعتقاد دارد.


سرمربی استقلال وقتی بعد از فینال جام حذفی در برنامه شب های فوتبالی با سوالی درباره کت و شلوار تکراری اش در مسابقات مواجه شد، تایید کرد که این کت او جادویی است و برایش شانس می آورد و به همین خاطر آن را همیشه برتن می کند. شفر البته در آن برنامه اعلام کرد یک دستبند جادویی آبی رنگ هم دارد که یک هوادار آن را به او بخشیده و همیشه در دست داد. از سوی دیگر او در تمام مسابقات شال استقلال را بر گردن می اندازد و در پایان مسابقات با آن شال جشن می گیرد.


شفر که این روزها محبوبیت زیادی نزد استقلالی ها پیدا کرده و بهترین عملکرد ممکن را در جمع آبی های پایتخت داشته، حالا خودش را آماده درخشش در لیگ هجدهم می کند. این مربی آلمانی بی تردید جام قهرمانی لیگ برتر سال آینده را نشانه گرفته و باید دید با توجه به حمایتی که هواداران از او می کنند به هدفش می رسد یا خیر.

عکس ها: امیرحسین خیرخواه

ابزار برد شفر؛ شال و دستبند و کت جادویی(عکس)

ابزار برد شفر؛ شال و دستبند و کت جادویی(عکس)

ارسال نظر