|
|
کدخبر: ۱۸۰۹۰۷

محسن ربیع خواه خیلی زود تبدیل به بازیکنی شد که خیلی از پرسپولیسی ها از سختگیری هایی که به او روا می داشتند پشیمان شدند.

به گزارش "ورزش سه"، این هافبک دفاعی کم حاشیه که در تیم برانکو یک مهره کلیدی و صاحب پست ثابت بود حالا بعد از مصدومیت رباط صلیبی و جراحی خود را آماده تمرین و بازگشت می کند. با ربیع خواه در همین حال و هوا صحبت کردیم؛ در حالی که حتی در صورت بسته نماندن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس اسم او از فهرست سرخپوشان بیرون نمی آید.


* مصدومیت حس تلخی دارد، چطور با این موضوع کنار آمدی؟


بالاخره مصدومیت همیشه برای یک بازیکن واقع تلخی است و گذر از این دوران دشوار است اما این حقیقت را باید پذیرفت که مصدومیت قسمتی از ورزش است و هر ورزشکاری خواه ناخواه یا کم و زیاد دچار آسیب‌دیدگی خواهد شد. اینکه در دوران فوتبال دوبار با مصدومیت سنگین روبه‌رو شدم دیگر قسمت اینطور بوده و نمی‌‌توان با قضا و قدر جنگید. مطمئنا با تمام توان و توکل به خدا با قدرت‌تر از قبل به میادین بازخواهم گشت.


* شرایط فعلی تو چطور است؟


در حال حاضر وضعیت جسمانی خوبی دارم و مشغول فیزیوتراپی هستم. پزشکان گفته‌اند تا 3، 4 ماه دیگر در شرایط بازی قرار خواهم گرفت اما من تمام تلاشم را می‌کنم تا هرچه زودتر بتوانم در اختیار پرسپولیس قرار بگیرم و برای موفقیت این تیم هرکاری از دستم برمی‌آید انجام بدهم.


* تعدادی از بازیکنان تیم در حال جدا شدن هستند فکر می کنی بدون آنها فصل بعدی شرایط پرسپولیس چطور خواهد بود؟


من پیشتر هم گفته ام پرسپولیس الان با این بازیکنانی که در اختیار دارد پتانسیل خوبی برای موفقیت در فصل جدید را می تواند داشته باشد. ما با همین بچه ها در این دو سال نشان دادیم که چه قابلیت هایی داریم. امیدواریم به زودی پنجره باز شود و ما موفقیت های فصل گذشته مان را تکرار کنیم و به این موفقیت ها بیافزاییم.


* صادق محرمی هم لژیونر شد. باتوجه به رابطه خوبی که با هم داشتید درباره جدایی اش چه فکر می کنی؟


صادق فوتبالیست و پسر خوبی است و من او را مانند برادر کوچکترم دوست دارم. او از نظر اخلاقی و فنی در بهترین شرایط قرار دارد. صادق تلاشش را برای این تیم کرد و زحماتی که کشید هیچ وقت از یاد ما نمی رود و باید به تصمیمش احترام گذاشت. امیدوارم او در تمامی مراحل زندگی اش موفق باشد و بدرخشد. برای او بهترین آرزوها را دارم و امیدوارم که بتواند ما در دنیا سربلند کند و باعث افتخار ایران باشد.


* اما انتقادها نسبت به تیم در انتهای فصل گذشته سیر صعودی داشت مثلا بازی الجزیره.


مقابل الجزیره بازی کاملا دست ما بود و حریف فقط آمده بود که گل نخورد. الجزیره یازده نفری دفاع می کردند و فوتبال بازی نمی کردند بلکه کثیف کاری های متخصص به کشورهای عربی را شاهد بودیم، منی که بازی نمی کردم و بیرون از گود بودم داشتم اذیت می شدم چه برسد به بچه های تیم که چنین فوتبال دور از جوانمردی را در زمین از حریف می دیدند. خدا را شکر حق به حق دار رسید و تیم ما به مرحله بعد صعود کرد. از ابتدا مسابقه فقط استرس داشتم اگرچه می دانستم که غیرت بچه های تیم به بازی حریف می چربد و آنها تا آخر با نتیجه زمین را ترک خواهند کرد اما واقعا اضطراب بدی را تجربه کردم. مردم!


* نظرت درباره انجام دربی در مرحله بعدی لیگ قهرمانان چیست؟


امسال نماینده های ایرانی در آسیا خیلی خوب کار کردند و ای کاش ذوب آهن هم می توانست درجمع ایرانی حاضر در آسیا باشد که خب حذف شد. ضمن آنکه مهمترین اتفاق همین حضور پرسپولیس در جمع 8 تیم برتر آسیاست و امیدوارم با ادامه همین روند ما تیمی باشیم که به فینال می رود. برای ما زیاد فرق نمی کند که با استقلال قرار است بازی کنیم یا تیم دیگری ما یک هدف مشخص داریم و به آن هم خواهیم رسید.

ارسال نظر