|
|
کدخبر: ۱۸۱۱۴۹

رئیس کمیته تعیین وضعیت می گوید دو باشگاه سرخابی و تمامی باشگاه های بدهکار اجازه ثبت قرارداد ندارند.

به گزارش "ورزش سه"، با فرا رسیدن فصل نقل و انتقالات تابستانی موضوع برخورد با باشگاه های بدهکار مجددا مطرح شده و روزبه وثوق احمدی رئیس کمیته تعیین وضعیت اعلام کرده که باشگاه های بدهکار از جمله دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اجازه ثبت قرارداد ندارند.


این ادعا در شرایطی مطرح می شود که تقریبا در یک دهه اخیر سالی نبوده که موضوع منع ثبت قرارداد برای این دو باشگاه مطرح نشود. وثوق احمدی در این باره می گوید: هم اکنون باشگاه پرسپولیس به خاطر شکایت «رضا نوروزی» محکوم به پرداخت 350 میلیون تومان و استقلال به خاطر شکایت «میرشاد ماجدی»محکوم به پرداخت 155 میلیون تومان است که در صورت پرداخت نشدن این بدهی و بدهی سایر احکام صادر شده این دو باشگاه اجازه ثبت قرارداد با بازیکنان جدید خود را نخواهند داشت و در کنار این مساله با احکامی از جمله کسر امتیاز و حتی سقوط به دسته پایین تر روبه رو خواهند شد.


طبق ادعای وثوق احمدی این دو باشگاه باید تمامی احکام خود را پرداخت کنند و برای این کار به بودجه بسیار زیادی نیاز دارند؛ موضوعی که انجام آن مانند پافشاری روی عدم ثبت قرارداد این دو باشگاه پرطرفدار، محال به نظر می رسد.


البته پرسپولیس در این نیم فصل اجازه ثبت قرارداد رسمی و اضافه کردن بازیکن به لیست خود را ندارد اما استقلال به طور جدی در بازار مشغول فعالیت است و تا به امروز نیز چهار خرید انجام داده اند.

ارسال نظر