|
|
کدخبر: ۱۸۱۱۶۸

روز گذشته تمرینات تیم ملی آرژانتین در نوبت عصر، مقابل دیدگان خبرنگارها ، رسانه ها و تماشاگردان برگزار شد.

به گزارش "ورزش سه"، کمپ تمرینی تیم ملی آرژانتین، 60 کیلومتر با مسکو فاصله دارد و روز گذشته، مثل تیم‌های راگبی که یک روز قبل از دیدارها، کاپیتان‌های تیم تمرین را سازمان دهی می‌کنند، در تمرینات آرژانتین نیز لیونل مسی، خاویر ماسکرانو، لوکاس بیلیا و سرخیو آگوئرو، مسوئل سازمان دهی بودند.

گزارش دزدکی از تمرین آرژانتین

ماسکرانو و آگوئرو اولین نفراتی بودند که وارد زمین شدند. آنها سریعا تمرین را برنامه ریزی و پیش بردند. در ابتدا زمین به چهار قسمت تقسیم شد تا تمرینات آغاز شود. بازیکنان به چهار گروه پنج نفره تقسیم شدند (تنها بازیکن به جز دروازه بان ها که در این تمرین حضور نداشت، اور بانگا بود). در هر بخش از زمین، یک تمرین خاص انجام شد و دائما جای بازیکنان با هم عوض می‌شود.

گزارش دزدکی از تمرین آرژانتین

درهای استادیوم به روی صدها پسربچه ای که برای دیدن مسی به ورزشگاه آمده بودند باز شد و مثل یک توفان، همگی در قسمت سکوها مستقر شدند. بازیکنان به دو تیم تقسیم شدند و ویلی کابایه رو، آنسالدی، فازیو، روخو، تالیفیکو، سالویو، دی ماریا، دیبالا و ایگواین در یک تیم و آرمانی، گوژمان، اوتامندی، ماسکرانو، آکونا، مزا، بیلیا، لاو سلسو، پاوون و آگوئرو در تیمی دیگر قرار گرفتند و با هم بازی کردند.

گزارش دزدکی از تمرین آرژانتین

قوانین جدید فیفا به تیم‌ها اجازه می‌دهد که تمرینات را به صورت آزادانه و در مقابل دیدگان هواداران برگزار کنند. همچنین مسئولین فیفا بلیت فروشی تمرین را نیز در ورودی ورزشگاه برعهده داشتند. با این حال، افرادی که بلیت رسمی نداشتند، حق ورود به ورزشگاه را پیدا نکردند.

ارسال نظر