|
|
کدخبر: ۱۸۱۳۵۰

مدافع تیم ملی پرتغال در آستانه بازی حساس دوشنبه شب برابر تیم ایران مدعی شد شاگردان کی روش تیم بسیار قدرتمند و ترسناکی هستند.

به گزارش "ورزش سه"، خوزه فونته مدافع پرتغال که در جام جهانی 2018 به عنوان زوج پپه در خط دفاع جای دیگر مدافع سرشناس و پا به سن گذاشته پرتغالی ها را پر کرده است در آستانه بازی پایانی مرحله گروهی مدعی شد اگر بنا دارند به مرحله بعدی صعود کنند باید روند حرکتی این تیم را بهبود ببخشند به خصوص مقابل ایران که تیمی قدرتمند دارد.


فونته در گفتگویی با سایت فدراسیون پرتغال گفت:« در حال حاضر با 4 امتیاز و تنها به خاطر کارت زرد بیشتر بعد از اسپانیا در رده دوم جدول قرار داریم اما به این واقعیت اشراف داریم که با وجود کسب این نتایج باید عملکردی بهتر از خود به عنوان قهرمان اروپا نشان بدهیم چون سطح انتظارات از تیم ما بالا است».


او ادامه داد:« می خواهیم بهتر از این کار کنیم چون ظرفیت بهبود را داریم. الان بیشتر از هر چیزی روی تمرینات و تدابیر تاکتیکی برای بازی با ایران تمرکز کردیم چون آنها یک تیم قوی و قدرتمند هستند که نمایش شان در این دوره ترسناک بوده و اگر مقابل آنها تمرکز نکنیم قطعا به مشکل برخواهیم خورد».

فونته: ایران تیم بسیار قدرتمندی است


مدافع تیم ملی پرتغال در ادامه تصریح کرد:« با دیدن نمایش ایران برابر اسپانیا بیشتر به این نکته پی بردیم که حریف مان از چه برجستگی هایی برخوردار است. مسلما کادر فنی تدابیر لازم را برای این بازی در نظر خواهد گرفت اما آن چه مسلم است این که ما مقابل تیم کی روش شب آسانی نخواهیم داشت و باید خود را برای عبور از مشکلاتی که ممکن است گریبانگیر ما شود، آماده کنیم».


خوزه فونته به تمجید از دو ستاره پرتغال در این جام پرداخت و گفت:« روی پاتریسیو ما را عادت داده تا شاهد بازی های دیدنی و تاثیرگذارش درون دروازه باشیم ضمن این کریس رونالدو هم در تیمی ما کلیدی ترین مهره است که به نوعی ستون اول پرتغال قلمداد می شود. آمادگی بالای این دو نفر برای من عجیب نبود چون آنها همیشه در بهترین سطح قرار دارند».


این بازیکن در پایان با اشاره به اتفاقی که برای برخی بزرگان جام مثل آرژانتین افتاد،افزود:«اتفاقات رخ داده در گروه آرژانتین زنگ خطر را برای همه مدعیان به صدا در آورد که جام جهانی جای تیم های با کیفیت دنیا است، تیم هایی که توانایی های زیادی دارند و اجازه نمی دهند بازی آسانی رقم بخورد از همین رو پرتغال هم باید از این اتفاق درس بگیرد. ما در جام جهانی هستیم که سطح بالای خودمان را نشان بدهیم بنابراین مهم ترین چیز بردن رقبا و صعود به مراحل نهایی در کنار ارتقای سطح فنی و کیفی پرتغال است».

ارسال نظر