|
|
کدخبر: ۱۸۱۹۰۴

اسطوره فوتبال اسپانیا قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا و در ادامه حضور روی نیمکت تیم ملی قطر در جام جهانی را نشانه گرفته است.

به گزارش امیدنیوز ، ژاوی هرناندز در قطر یک ستاره فرازمینی است. ژاوی بعد از اینکه به دوران حضور خود در بارسلونا پایان داد، تصمیم گرفت که راهی خاورمیانه و السد شود. پیش‌بینی می‌شد که هافبک سابق آبی و‌ اناری‌ها با پایان فصل قبل لیگ قطر برای همیشه از دنیای فوتبال خداحافظی کند و وارد دنیای مربیگری شود اما او تصمیم گرفت که در فصل جاری هم برای السد به میدان برود.

روزنامه الرای قطر از دلیل ادامه همکاری ژاوی با السد پرده برداشته و تاکید کرد که این ستاره هدف بزرگی در سر دارد.

الرای نوشت: ژاوی پیش از این با بارسلونا قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورده و می‌خواهد لیگ قهرمانان آسیا را نیز تصاحب کند تا نام خود را در تاریخ به ثبت برساند تا به نخستین بازیکنی تبدیل شود که قهرمانی در دو جام قاره‌ای بزرگ را در کارنامه دارد.

ژاوی مربیگری را در برنامه‌های آینده خود قرار داده است. او در همین رابطه گفت: «حتی خودم هم نمی‌دانم که به کار مربیگری می‌آیم یا نه و این یک موضوع مبهم است. تجربه بسیار بالایی در فوتبال دارم. اطلاعات زیادی هم جمع کرده‌ام و در درون خودم این توانایی را می‌بینم که مربی شوم ولی باید خودم را امتحان کنم. باید همه چیز را از صفر شروع کرد ولی اکنون فقط به فوتبال و جام بردن با السد فکر می‌کنم. اخیرا شایعاتی در مورد حضورم روی نیمکت تیم ملی منتشر شده که واقعا مسخره بودند؛ چون من هنوز حتی مدرک مربیگری هم ندارم.»

 

ارسال نظر