|
|
کدخبر: ۱۸۲۱۸۹

سرمربی پرسپولیس گفت: الدحیل تیم قدرتمندی است و بودجه لازم را هم برای قهرمانی در آسیا دارد ولی ما هم بازیکنانی داریم که توان شکست این تیم را دارند.

به گزارش امیدنیوز ، پرسپولیس امروز حساس‌ترین دیدار چند سال اخیر خود را برگزار خواهد کرد. شاگردان برانکو در بازی رفت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الدحیل در قطر یک بر صفر شکست خوردند اما شانس صعود برای سرخ‌پوشان هنوز وجود دارد و آنها فردا با برتری با اختلاف دو گل هم می‌توانند راهی نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا برای دومین سال متوالی شوند. کار برای پرسپولیس اما سخت است. این تیم در پنجره نقل و انتقالاتی نتوانسته بازیکنی جذب کند و از طرفی هم سیامک نعمتی در بازی رفت کارت زرد از داور بازی گرفت تا به دلیل محرومیت این بازی را از دست بدهد تا دست برانکو از همیشه خالی‌تر باشد. برانکو در نشست خبری به نکات مختلفی اشاره کرد؛‌ اینکه حریف قطری بسیار قدرتمند است اما پرسپولیس ضعیف‌تر از الدحیل نیست، اینکه شاگردانش با وجود مصدومیت به بازی خوب فکر می‌کنند، اینکه تیم‌های متمولی حذف شده‌اند و استقلال و پرسپولیس با رسیدن به این مرحله شاهکار کرده‌اند. برانکو درخصوص این بازی گفت‌و‌گویی هم با «فرهیختگان» داشت که در ادامه می‌خوانید.

شرایط پرسپولیس در آستانه بازی با الدحیل قطر چگونه است؟

خوشبختانه شرایط تیم و بازیکنان خوب است و می‌دانیم که بازی سختی انتظار ما را می‌کشد. البته از هواداران پرسپولیس هم انتظار داریم که حمایت کامل و خوبی از ما داشته باشند تا بتوانیم به نتیجه‌ای که می‌خواهیم دست پیدا کنیم.

با وجود اینکه اولویت برای پرسپولیس باید ابتدا گل نخوردن باشد اما آیا با ترکیبی هجومی به زمین می‌روید؟

این چیزی نیست که در رسانه‌ها درباره‌اش حرف بزنم. امروز در تیم ما مشخص می‌شود که چه بازیکنی به زمین می‌رود. مهم‌ترین موضوع در یک بازی فوتبال بازیکنان هستند و امیدوارم امروز به آنچه می‌خواهیم برسیم.

منشا در بازی با نساجی دو موقعیت خیلی خوب را از دست داد. با توجه به غیبت نعمتی امروز هم به مهاجم نیجریه‌ای بازی می‌دهید؟

جواب این سوال را دادم. کمی قبل از بازی همه چیز مشخص خواهد شد.

بازیکنان الدحیل در روزهای اخیر برای پرسپولیسی‌ها کری خوانده‌اند. جوابی به آنها نمی‌دهید؟

در همه جای دنیا این اتفاقات رخ می‌دهد. هر تیمی تلاش می‌کند رقیب را تضعیف روحیه کند اما ما با هواداران‌مان آنها را غافلگیر می‌کنیم. به بازیکنان هم گفته‌ام که درگیر این مسائل قبل و در حین بازی نشوند و با تمرکز لازم و به صورت کاملا صبور به دنبال هدفی باشند که می‌خواهیم.

نبود سیامک نعمتی چقدر در روند حرکتی تیم پرسپولیس تاثیر‌گذار است؟

نبود او تاثیر‌گذار است اما کاری نمی‌توانیم انجام دهیم. من از سیامک ممنون هستم که با همه توان بازی می‌کند اما برای نبود او هم برنامه داریم و قطعا یکی از بازیکنان جای او را به‌خوبی پر می‌کند.

با چه بازیکنی قرار است این ضعف پوشش داده شود؟

با یکی از بازیکنان پرسپولیس!

الدحیل در بازی رفت نشان داد شکست‌ناپذیر نیست و می‌شود آنها را شکست داد.

بله، بارها گفتم که این تیم نیاز به تعریف من ندارد. الدحیل تیم قدرتمندی است و بودجه لازم را هم برای قهرمانی در آسیا دارد ولی ما هم بازیکنانی داریم که توان شکست این تیم را دارند.

برای بازی امروز وضعیت مصدومیت بازیکنان پرسپولیس در چه شرایطی است؟

یادآوری می‌کنم الدحیل و السد یک بازی‌شان را عقب انداختند تا آماده این بازی شوند و این در‌حالی است که الدحیل هشت ملی‌پوش دارد و بازیکنان خارجی عالی هم در این تیم بازی می‌کنند. درباره مصدومیت بازیکنان هم باید بگویم قطعا این مساله فاکتور مهمی است اما مصدومیت یا بیماری معنی ندارد و برای همین با همه توان به میدان می‌رویم.

پیش‌بینی می‌شود که ورزشگاه پر از تماشاگر باشد.

بله، همیشه روی حضورشان حساب کرده‌ایم و از حمایت‌شان ممنونیم. بازیکنان تیم من تمام تلاش‌شان را می‌کنند تا با گل زدن دل هواداران را شاد کنند. هواداران پرسپولیس عالی هستند و نسبت به آنها مسئولیت داریم و امیدوارم در پایان بازی از عملکرد تیم مورد علاقه‌شان راضی باشند.

ارسال نظر