|
|
کدخبر: ۱۸۲۲۱۳

سرمربی استقلال بعد از وداع با رقابت های لیگ قهرمانان از طرفداران این تیم خواست به او اعتماد داشته باشند تا تیمی رویایی و ترسناک تر برای ادامه راه بسازد.

ورزش سه: شکست در بازی رفت مقابل 80 هزار تماشاگر کار دست وینفرد شفر و استقلالی ها داد چون در بازی برگشت کامبکی در کار نبود تا تساوی 2-2 با السد در جاسم بن حمد وداعی تلخ برای این تیم از رقابت های آسیایی رقم بزند و شب رویایی در جنگ ایران و قطر رقم نخورد.

وینفرد شفر چند ساعت بعد از این وداع در پیغامی اینستاگرامی از طرفداران خواست به او اعتماد داشته باشند تا تیمی بسازد قوی تر و ترسناک تر از تیمی که در دوحه مشاهده کردند، تیمی که هیچ تیمی دوست نداشته باشد در فصل آتی لیگ قهرمانان با آنها هم گروه شود.

شفر: به من اعتماد کنید تا استقلالی رویایی‌تر بسازم

در این پست اینستاگرامی شفر نوشت:« ما مثل یک مرد، مثل یک‌ تیم جنگیدیم؛ واقعا به تک تک بازیکنان و اعضای کادرفنی ام افتخار می کنم. یک دوره زمانی خوب در لیگ قهرمانان داشتیم و الان تازه شروع‌ کرده ایم. استقلالی که می خواهیم باشد را دیدیم (استقلال واقعی) سخت تر کار می کنم تا در تک ‌تک ‌مسابقات آینده هم ‌مثل همین مسابقه، بازی کنیم. حالا روی لیگ و جام حذفی تمرکز می‌کنیم و برای لیگ قهرمانان آسیای 2019 آماده می شویم. به من اعتماد داشته باشید، وقتی امروز می‌نویسم هیچ تیمی در غرب آسیا نخواهد خواست(دوست نخواهد داشت) با ما در یک گروه باشد! پس به حرفم اعتماد کنید».

استقلال بعد از ناکامی در راهیابی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2018 به عنوان یکی از سهمیه های مستقیم ایران در فصل آتی مجدد از اسفندماه وارد این رقابت ها خواهد شد به این امید که با وینفرد شفر بتواند به سال های متوالی ناکامی پایان بدهد.

ارسال نظر