|
|
کدخبر: ۱۸۲۷۲۹

سخنگوی کمیسیون فرهنگی – اجتماعی شورای شهر تهران از فراهم آمدن امکان تماشای دیدار دو تیم پرسپولیس – کاشیما در فضاهای عمومی خبر داد.

به گزارش امید نیوز ، سخنگوی کمیسیون فرهنگی - اجتماعی شورای شهر تهران از فراهم آمدن امکان تماشای دیدار دو تیم پرسپولیس - کاشیما در فضاهای عمومی خبر داد.

حجت نظری با اشاره به بازی دو تیم پرسپولیس - کاشیما که امروز ساعت 18:30 برگزار می‌شود، اظهار داشت: با هماهنگی‌های انجام شده و در راستای ارتقای نشاط اجتماعی و با توجه به اینکه شماری از شهروندان تهرانی درخواست پخش دیدار دو تیم پرسپولیس و کاشیما را در فضاهای عمومی داشتند، امکان پخش این بازی در بوستان‌های شش نقطه از تهران فراهم شد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی - اجتماعی شورای شهر تهران ادامه داد: بر این اساس شهروندان تهرانی می‌توانند با حضور در پارک نیاوران واقع در منطقه یک، پارک پلیس در منطقه چهار، پارک میعاد در منطقه پنج، پارک لاله در منطقه شش، پارک آزادگان در منطقه 15، پارک بعثت در منطقه 16 و پارک زمزم در منطقه 17 این بازی را در کنار دوستان و خانواده‌های خود تماشا کنند.

وی با اشاره به اینکه شرایط تماشای این بازی در فضاهای عمومی از سوی مدیریت شهری تهران فراهم شده است، عنوان کرد: شهروندان می‌توانند از حدود یک ساعت قبل از شروع بازی در این بوستان‌ها حضور یابند و از تماشای بازی در کنار هم لذت ببرند.

ارسال نظر