|
|
کدخبر: ۱۸۲۷۷۲

ترینیداد و توباگو با تیمی بی ستاره به ایران سفر خواهد کرد.

به گزارش امید نیوز ، تیمهای ملی فوتبال ایران و ترینیداد و توباگو روز پنجشنبه در دیداری دوستانه به مصاف هم می روند. این مسابقه در حالی به انجام می رسد که تیم ملی ترینیداد و توباگو مهره شاخص آنچنانی در ترکیب خود ندارد و با نفراتی به ایران می آید که اکثرا در لیگ ها درجه دو و سه و پایین تر مشغول هستند.

از لیگ آمریکا 4 بازیکن، عربستان سه نفر و از کشورهای نروژ، فنلاند، اسلواکی، قزاقستان، آلمان و ال سالوادور هر کدام یک نفر در تیم ملی این کشور حضور دارند و الباقی در لیگ داخلی مشغول هستند. مشهورترین بازیکن این تیم در حال حاضر جووین جونز است که در تیم دارمشتات بازی می کند. این بازیکن 27 ساله است و در خط دفاعی توپ می زند.

4 بازیکن ترینیداد 30 و بالای 30 سال دارند و الباقی پایین تر از این سن هستند. میانگین سنی ترینیدادی ها هم حدود 26 سال است.

دنیس لورنس 44 ساله و بومی هدایت ترینیداد را از سال 2017 به عهده گرفته است. او حدفاصل سال های 2006 تا 2009 برای تیم سوانزی ولز توپ میزد و تا سال 2010 هم مشغول بازی بود. بازیکن اسبق فوتبال ترینیداد همچنین 89 بازی ملی در کارنامه خود دارد که حاصل آن 5 گل ملی است. حساس ترین گل او هم گل صعود به جام جهانی 2006 در برابر بحرین در منامه بود که شاگردان لئو بن هکر را به آلمان فرستاد.

 

ارسال نظر