|
|
کدخبر: ۱۸۲۸۹۴

«لیونل مسی» فوق ستاره تیم بارسلونا پس از چند روز سکوت، سرانجام در مورد قرار گرفتن در رتبه پنجم فهرست توپ طلای سال 2018 واکنش نشان داد و پس از درخشش در بازی شب گذشته مقابل اسپانیول، در اظهار نظری انگیزه مضاعف خود را لزوما به «توپ طلا» وابسته ندانست.

به گزارش امید نیوز ، شبکه فاکس اسپورتس روز یکشنبه نوشت: مسی در نخستین بازی خود پس از مراسم اهدای توپ طلای سال 2018 در ایده آل ترین فرم خود، با 2 ضربه ایستگاهی استثنایی پایه های پیروزی 4 بر صفر کاتالان ها را مقابل اسپانیول بنا کرد.
علاوه بر این، او در جریان بازی چندین رکورد را نیز شکست اما در پاسخ به این پرسش که آیا قرار نگرفتن برای نخستین بار طی یک دهه اخیر در جمع سه نامزد نهایی توپ طلا، انگیزه مضاعفی در وی پدید آورده است یا خیر، اظهار داشت: نه، من و تمام تیم از ابتدا مصمم و سرشار از انگیزه بودیم؛ ما می دانستیم ورزشگاهی که قرار است در آن پا بگذاریم و تیمی که می بایست در برابر آن بازی کنیم، فصل فوق العاده ای را پشت سر گذاشته اند.
قرار گرفتن ستاره آرژانتینی در رده پنجم برترین بازیکنان جهان، جنجال های فراوانی به پا کرد و بسیاری از هم تیمی های کنونی و بازیکنان اسبق بارسا نسبت به این تصمیم ابراز غافلگیری کردند.
از جمله تازه ترین اظهارنظرها در این خصوص می توان به افشاگری های اخیر «جردی آلبا» هم تیمی مسی اشاره کرد؛ در واقع آلبا ضمن اذعان به شایستگی جادوگر آرژانتینی برای تصاحب توپ طلا، مدعی شد که جنبش هدفمندی که از سوی روزنامه نگاران مادریدی هدایت شده، موجبات انحراف رای نهایی را به ضرر مسی فراهم کرده است.
این در حالی است که «ارنستو والورده» سرمربی آبی اناری ها نیز با حمایت از ستاره تیمش، رای گیری فرانس فوتبال برای اهدای توپ طلا را «پوچ و مضحک» خواند.
 

ارسال نظر