|
|
کدخبر: ۱۸۳۰۹۳

روزنامه الکورا در گزارشی به پیروزی پرگل تیم ملی ایران مقابل یمن پرداخت و نوشت که شاگردان کارلوس کی روش برای یک برد پرگل دیگر تلاش می کنند.

به گزارش "امید نیوز "، تیم ملی ایران و تیم ملی عراق فردا در حالی به مصاف ویتنام و یمن می روند که با کسب 3 امتیاز از این دو بازی راه صعود خود به مرحله بعدی را هموار خواهند کرد. روزنامه الکورا که یکی از معتبرترین رسانه های عرب زبان است، در گزارشی به عملکرد این دو تیم پرداخت و نوشت: دو تیم عراق و ایران سعی می کنند صعود خود را خیلی زود قطعی کنند. عراق در بازی نخست موفق شد علی رغم و بار عقب افتادن از حریف، با پیروزی پشت سر بگذارد. آن ها حالا در شرایطی مقابل یمن قرار می گیرند که سرکو کاتانچ سرمربی این تیم پس از بازی اول اعتراف کرد خوشحال است که حالا می داند چه بازیکنانی را باید بازی دهد و چه کسانی را نیمکت نشین کند. شاید مهم ترین تغییر عراقی ها در این بازی حضور طارق همام باشد، ستاره ای که با حضور در زمین توانست روند بازی را تغییر دهد.

عراقی ها حالا اشتباه خود را فهمیده اند و امیدوارند که دیگر مرتکب این خطاها نشوند. اما از آن طرف یکی از نگرانی عراق، بازگشت یمن است. یمنی ها که نشان دادند ضعف بدنی زیادی دارند، حالا چیزی برای از دست دادن نخواهند داشت و می آیند که با کسب یک امتیاز یا یک برد، شانس صعود را حفظ کنند. باید ببینیم یمنی ها چه تدبیری برای این بازی دارند.

بازی تیم ملی ایران و ویتنام نیز جذابیت بسیار زیادی خواهد داشت. ایران با کارلوس کی روش توانست در بازی اول 5 گل بزند و مقتدر ظاهر شود. آن ها سعی خواهند کرد که به همان شکل و با پیروزی پرگل ویتنام را از پیش رو بردارند و صعودشان را قطعی کنند. سرمربی این تیم کارلوس کی روش نیز گفت که ایران از لحاظ تیمی، فنی و تجربه در سطح بالایی قرار دارد و بازیکنانی را دارد که می توانند به قهرمانی کمک کنند.

ایران - عراق؛ به دنبال قطعی کردن صعود

ارسال نظر