|
|
کدخبر: ۱۸۳۶۱۷

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس کفت:من پاختاکور را می شناسم و می دانم تیم خوبی دارند و لیاقت صعود دارند.

برانکو ایوانکوویچ در نشست قبل از دیدار با پاختاکور ازبکستان در خصوص این بازی گفت: به همه شما سلام می کنم. قبلا هم گفته بودم که گروه ما در آسیا بسیار سخت بود. تیم های قدرتمندی در گروه ما قرار دارند. من پاختاکور را می شناسم و می دانم تیم خوبی دارند و لیاقت صعود دارند. هر 4 تیم شانس صعود در این گروه را دارند. ربیع خواه بیمار است اما خلیل زاده با ما نیست. احساس غرور می کنم که در لیگ قهرمانان آسیا بازی می کنیم. بازی فردا بسیار سخت خواهد بود.

* بازیکنی در شرایط سخت نتواند بازی کند بازیکن پرسپولیس نیست

وی در خصوص شرایط سخت بازی و اینکه پرسپولیس برای صعود به 3 امتیاز بازی فردا نیاز دارد افزود: بازی فردا بسیار مهم هست. هم برای ما و هم برای حریف. در آسیا بازی آسانی نخواهیم داشت. ما در استادیوم پاختاکور و هوادارانش بازی می کنیم. ما اما تیم با تجربه ای هستیم و در سال های قبل نتایج خوبی گرفتیم و حتی به فینال آسیا رفتیم. ما بازی سختی با تراکتورسازی داشتیم. بازیکنانم تجربه خوبی دارند و در شرایط سخت بازی کرده اند. اگر بازیکنی نتواند در شرایط سخت بازی کند بازیکن پرسپولیس نیست. باید از جو فردا و بازی لذت ببرند. ما بهترین شغل دنیا را داریم که فوتبال بازی می کنیم.

*پاختاکور الان تیم خیلی بهتری شده است

سرمربی تیم پرسپولیس درباره اینکه فرقی بین پاختاکور در بازی رفت با الان می بینید افزود: پاختاکور الان تیم خیلی بهتری شده است. الان لیگ ازبکستان را آغاز کرده اند و به همین دلیل فرم بهتری دارند. ترکیب تیمی خود را عوض کرده اند و یکی از نشانه های آن این است که مقابل لوکوموتیو 3 بر یک برنده شدند. 

*ما دنبال این نیستیم که چرا باختیم

برانکو درباره داوری بازی فردا هم افزود: یک اشتباه داوری بود اما این اشتباه عمدی نبود. سعی می کنم دیدگاهم مثبت باشد و از بازی لذت ببرم. داور هم حق اشتباه دارد. در بازی با السد هم این اتفاق افتاد اما داور هم اشتباه می کند. ما دنبال این نیستیم که چرا باختیم. ما بازیکنان خودمان را آنالیز می کنیم تا مشکلات را مرتفع کنیم. از این اشتباهات رخ داده و شاید باز هم رخ بدهد. در لیگ قهرمانان آسیا داوران بیشترین سعی خود را انجام خواهند داد.

* سعی می کنیم از پاختاکور تیم بهتری باشیم

وی درباره اینکه پرسپولیس 2 بازی خارج از خانه داشته و بازنده شده و برای فردا چه فکری می کنید ادامه داد: نقشه من همیشه یکسان است. موردی نیست که رقیب ما چه تیمی است چرا که ما برای همه احترام قائل هستیم اما ما فلسفه خودمان را داریم. ما برای هر بردی می جنگیم و فلسفه ما این است که بیشترین برد را داشته باشیم. می دانیم بازی فردا آسان نیست اما ما فردا سعی می کنیم که از پاختاکور تیم بهتری باشیم.

*نسف قارشی از خوبهای ازبکستان نیست اما مقابل آنها بازی سختی داشتیم

وی در مورد اینکه نظر شما درباره فوتبال ازبکستان چیست گفت: سال قبل با نسف بازی کردیم که 2 بازی دشوار بود. نسف قارشی جزو تیم های خیلی خوب ازبکستان نیست اما بازی مقابل آن ها خیلی سخت بود. می دانم که فوتبال در ازبکستان خیلی خوب است و همان طور که می دانید این تیم ها ترکیب خوبی از بازیکنان جوان و با تجربه دارد. نسل جوان ازبکستان خیلی خوب است. من اعتراف می کنم که نتایج بهتری خواهند داشت.

 

ارسال نظر