|
|
کدخبر: ۱۸۶۷

مسئولان باشگاه استقلال تا تاریخ ۳۰ تیرماه ۹۲ فرصت دارند که مدارک مربیان و بازیکنان این تیم را برای حضور در دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا در فصل ۲۰۱۳ به AFC ارسال کنند.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از تسنیم، محمدرضا کسرایی، رئیس امور بین‌الملل سازمان لیگ در گفت‌وگو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال در مورد آخرین مهلت ارسال فهرست استقلال به کنفدراسیون فوتبال آسیا اظهار داشت: با توجه به نامه سوم تیر کنفدراسیون فوتبال آسیا در ارتباط با ثبت‌نام بازیکنان و کادر فنی باشگاه استقلال، در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، باشگاه استقلال تا روز یک‌شنبه هفته آینده ۳۰ تیر مهلت دارد که مدارکش به کنفدراسیون فوتبال آسیا رسیده باشد و وصول آنها به فدراسیون فوتبال جهت دریافت مدارک استقلال اعلام شود.

وی ادامه داد: این مدارک شامل مدارک بازیکنان و کادر فنی جدید که به‌تازگی به تیم پیوسته‌اند، می‌شود. استقلال می‌بایست فهرست جدید و نهایی بازیکنان و کادر فنی خود را جهت تأیید نهایی به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کند. باشگاه استقلال باید توجه داشته باشد که مهلت ارسال مدارک تمدید نمی‌شود.

کسرایی در پایان تصریح کرد: در مهلت مقرر یادشده، آی‌دی‌کارت‌های آن دسته از بازیکنان و کادر فنی که از تیم جدا شده‌اند نیز می‌بایست به کنفدراسیون فوتبال آسیا بازگردانده شود تا آی‌دی‌کارت جدید برای افرادی که به‌تازگی ثبت‌نام شده‌اند، صادر شود. سازمان لیگ هم در نامه مورخ ۲۳ تیر ۹۲ خود، این موضوع را به باشگاه استقلال متذکر شده است.

ارسال نظر