|
|
کدخبر: ۱۹۱۷

غریبی:

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت، علی دایی به او اعتقاد دارد و خودش هم تلاش می‌کند تا آبروی سرمربی سرخپوشان را حفظ کند.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از تسنیم، میلاد غریبی در مورد شکست پرسپولیس در بازی تدارکاتی برابر فولاد خوزستان اظهار داشت: داور بازی را خراب کرد. مسابقه خوب پیش می‌رفت اما پنالتی و اخراج یکی از بازیکنان ما باعثشد بازی به هم بخورد. شرایط طوری پیش رفت که همه دوست داشتیم بازی زودتر تمام شود.

وی با بیان اینکه «مسابقه پرسپولیس - فولاد اصلا دوستانه نبود»، ادامه داد: داور کاری کرد که بازیکنان ۲ تیم یکدیگر را کتک بزنند! تمام نگرانی من این بود که کسی مصدوم نشود. مسابقه‌ای که دوستانه است ۳ اخراجی ندارد! وقتی تیم ما ۱۰ نفره شد داور گفت از بالا نمی‌گذارند بازیکنی اضافه شود و باید ۱۰ نفره بازی کنید اما وقتی دروازه‌بان فولاد اخراج شد به جایش دروازه‌بان به میدان آمد، انگار در مسابقه محلی بازی می‌کردیم.

هافبک تیم پرسپولیس شرایط بدنی بازیکنان تیمش را کامل ندانست و گفت: تا شروع بازی‌های لیگ صددرصد از نظر بدنی به آمادگی کامل می‌رسیم. من معتقدم وقتی تیم از نظر بدنی آماده باشد، جنگندگی بازیکنان هم بیشتر می‌شود.

غریبی در خصوص هماهنگی که با میثم حسینی در سمت چپ زمین دارد، تاکید کرد: حسینی بازیکن بزرگ و باتجربه‌ای است که باتوجه به حضورش در تیمی مثل استقلال می‌داند که باید چطور بازی کند. وقتی میثم حسینی پشت سر من بازی می‌کند خیالم راحت است.

وی درباره اینکه آیا می‌تواند در طول فصل بازیکن ثابت پرسپولیس باشد، عنوان کرد: من هم مثل بقیه بازیکنان زحمت می‌کشم تا در ترکیب ثابت قرار بگیرم. مطمئنا اگر بازیکن خوبی نبودم به پرسپولیس نمی‌آمدم. حتما علی دایی به من اعتقاد داشته که الان بازیکن تیمی بزرگ مثل پرسپولیس هستم و من هم تمام تلاشم را انجام می‌دهم که آبروی علی آقا را حفظ کنم. برای من این مسئله و راضی نگه داشتن مردم از همه چیز مهمتر است.

هافبک پرسپولیس در مورد بازی اول این تیم در چارچوب سیزدهمین دوره لیگ برتر مقابل تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: با رفتن آقای کریمی و کریم انصاری‌فرد به تراکتورسازی این مسابقه حساس‌تر شده است اما ما باید از شرایط میزبانی استفاده کنیم تا به پیروزی و امتیازات کامل این مسابقه برسیم، البته اگر مشکلات فوتبال گریبانگیر ما نشود.

ارسال نظر