|
|
کدخبر: ۱۹۸۹

فدراسیون فوتبال در نظر دارد با تصویب طرحی بازیکنان ملی‌پوش را در ایران حفظ کند.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از تسنیم، جواد نکونام با مسئولان الشارجه به توافق رسیده تا فصل آینده به این تیم اماراتی بپیوندد. او قصد داشت امشب به امارات برود اما مسئولان فدراسیون فوتبال در صحبتی که با این بازیکن داشتند، از او خواستند سفرش به امارات را لغو کند.

دلیل اصلی این موضوع(در کنار بحثنامگذاری لیگ امارات به نام خلیج ع ر ب ی) این است که در سال منتهی به جام جهانی ۲۰۱۴ فدراسیون فوتبال در تلاش است از خروج بازیکنان ملی پوش از ایران و پیوستن آنها به تیم‌های خارجی جلوگیری کند. در این میان نکونام که کاپیتان تیم ملی است مهره تاثیرگذاری برای کی‌روش به شمار می‌رود و مسئولان فدراسیون امروز در صحبتی که با این بازیکن داشتند از او خواستند سفرش به امارات را لغو کند.

فدراسیون فوتبال در نظر دارد با تصویب یک طرح و تخصیص بودجه‌ای برای بازیکنان ملی پوش، آنها را از رفتن به تیم‌های خارجی به دلیل مسائل مالی منصرف کند. علاوه بر نکونام؛ منتظری و تیموریان هم از چین و قطر پیشنهاد دارند و مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ در تلاش هستند آنها را هم از حضور در این کشور منصرف کنند.

گفته می‌شود نکونام پاسخ مثبتی به این موضوع داده و سفرش به امارات را به زمان دیگری موکول کرده است. قرار است به زودی در جلسه‌ای در فدراسیون فوتبال درباره طرح نگه داشتن بازیکنان ملی‌پوش در ایران بحثو بررسی و این موضوع تصویب شود.

ارسال نظر