|
|
کدخبر: ۲۱۴۶

فتح‌الله‌زاده:

مدیرعامل باشگاه استقلال پس از توافق با نکونام او را یک استقلالی تمام عیار خواند.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، علی فتح‌الله‌زاده پس از مذاکره با جواد نکونام گفت: جواد یک پیشنهاد اماراتی داشت و می‌خواست آن را بررسی کند ولی من به شما می‌گویم که جواد یک استقلالی تمام عیار است.

وی افزود: متاسفانه پارسال نتوانستیم پول جواد را آنگونه که قرار گذاشته بودیم پرداخت کنیم اما جواد هم چون بچه توداری است چیزی به ما نمی‌گفت ولی دلخور بود من هم از او عذرخواهی کردم و شرایط استقلال در سال قبل را به او گفتم و او هم حرف مرا پذیرفت.

مدیرعامل استقلال در ادامه و در پاسخ به این سوال که آیا نکونام به خاطر درخواست تاج قبول کرده بود که بماند گفت: نه اصلا این طور نیست همانطور که گفتم درباره نحوه پول دادن باید صحبت می‌کردیم که به خاطر کمبود وقت فرصت نمی‌شد ولی خدارا شکر این فرصت مهیا و نکونام در استقلال ماندنی شد.

او در پاسخ به سوالی درباره دیدارش با وزیر گفت: آقای وزیر به من لطف داشتند و بنده را به افطار دعوت کردند گفتند من از تو حمایت می‌کنم. جا دارد از زحمات دکتر امیدوار رضایی هم به خاطر حضور چندین ساله در هیئت مدیره استقلال تشکر کنم. او بدون چشم داشت زحمت می‌کشید. همچنین در جلسه با وزیر محترم ایشان قول دادند تا از لحاظ مالی کمک‌هایی به استقلال داده شود.

فتح‌الله‌زاده همچنین گفت: این چند روز به من بسیار سخت گذشت به ویژه دو روز گذشته اما حالا با خوشحالی اعلام می‌کنم که آندو و نکونام نوش جان هواداران.

مدیرعامل باشگاه استقلال پس از توافق با نکونام عازم مشهد شد.

ارسال نظر