|
|
کدخبر: ۲۴۲

تیم ملی تنیس روی میز پس از ناکامی برای حضور در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی آسیا، نتیجه دیدار برابر هنگ‌کنگ جهت کسب عنوان پنجم این رقابت‌ها را هم واگذار کرد.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از مهر، در جریان سومین روز از بیست و یکمین دوره مسابقات تنیس روی میز قهرمانی آسیا که در سئول کره جنوبی جریان دارد، امروز سه شنبه تیم ملی کشورمان به مصاف هنگ کنگ رفت و با نتیجه ۳ بر یک متحمل شکست شد. این دیدار پس از ناکامی ملی‌پوشان تنیس روی میز ایران از صعود به مرحله نیمه نهایی و برای تعیین رده‌بندی تیم‌های پنجم تا هشتم مسابقات برگزار شد.

بدین ترتیب تیم ملی تنیس روی میز با متحمل شدن شکست برابر هنگ‌کنگ فرصت دستیابی به عنوان پنجم مسابقات قهرمانی آسیا را از دست داد. بر این اساس عنوان هفتم بهترین عنوانی است که تیم ملی می‌تواند در این دوره از مسابقات قهرمانی آسیا از آن خود کند. ملی‌پوشان تنیس روی میز برای کسب این عنوان به مصاف هند خواهند رفت. این دیدار فردا برگزار می‌شود.

تیم ملی تنیس روی میز هند در مصاف با سنگاپور ۳ بر ۲ شکست خورد و اینگونه به عنوان حریف ایران تعیین شد.

در چارچوب بیست و یکمین دوره مسابقات تنیس روی میز قهرمانی آسیا روز گذشته تیم بانوان ایران با کسب عنوان یازدهم به کار خود در بخش تیمی پایان داد.

ارسال نظر