|
|
کدخبر: ۲۴۳۹۶

کنفرانس مطبوعاتی مربیان تیم های پرسپولیس و داماش امروز برگزار شد و دایی گفت: ما در حالی فردا به مصاف تیم داماش خواهیم رفت که ۷ بازیکن خود را به علت بازی تیم ملی در طول هفته در اختیار نداشتیم.

به گزارشامیدبه نقل از باشگاه خبرنگاران، علی دایی امروز در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با داماش گفت: ما در حالی فردا به مصاف تیم داماش خواهیم رفت که ۷ بازیکن خود را به علت بازی تیم ملی در طول هفته در اختیار نداشتیم. اما ما به دنبال ۳ امتیاز بازی هستیم و میخواهیم با کمک هوادارانمان حتما در این مسابقه پیروز شویم.
وی در مورد اینکه آیا ملی پوشان پرسپولیس فردا بازی خواهند کرد یا خیر گفت: قبل از هرچیز برد تیم ملی کشورمان را مقابل تایلند تبریک می گویم. تیم ملی ما برای یک مدت طولانی بازی تدارکاتی انجام نداده بود و برای همین بازیکنانمان با هم هماهنگی خوبی نداشتند و نتوانستند انتظار هواداران را برای انجام یک بازی خوب برآورده سازند. من در بازی فردا مقابل داماش از ملی پوشان تیمم استفاده خواهم کرد و امیدوارم آن ها بتوانند بازی خوبی را انجام دهند.
دایی در خصوص خرید محسن مسلمان و قاسم حدادی فر در نیم فصل اظهار داشت: ما مسلما این ۲ بازیکن را می خواهیم و به احتمال زیاد در نقل و انتقالات نیم فصل این ۲ بازیکن را از ذوب آهن به خدمت بگیریم. با باشگاه ذوب آهن مکاتبات خوبی در این خصوص داشته ایم و امیدواریم مشکلی برای پرسپولیسی شدن این ۲ بازیکن به وجود نیاید.
سرمربی پرسپولیس درباره مشکل گلزنی در تیمش اشاره کرد: من قبول دارم که پرسپولیس در گلزنی و زدن ضربات آخر مشکل دارد اما باید بازیکنان تمام تلاش خود را انجام دهند تا این مشکل را برطرف کنیم و بتوانیم بازی های بهتری را انجام دهیم.
دایی در پایان در خصوص مسائل تبانی و محسن قهرمان گفت: دیگر نمی خواهم در این خصوص صحبتی داشته باشم. همه فوتبال دوستان آنچه را باید می فهمیدند فهمیدند و آنهایی که خطاکار بودند اسمشان فاش شده است و امیدوارم هرچه زودتر به این مسئله رسیدگی شود.

ارسال نظر