|
|
کدخبر: ۲۴۵۱۳

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اینکه با تمام قدرت به مصاف تیم داماش خواهیم رفت اظهار داشت: در این مسابقه فقط به کسب سه امتیاز فکر می کنیم.

به گزارشامیدبه نقل از باشگاه خبرنگاران علی دایی در نشست خبری پیش از بازی روز آینده برابر داماش گیلان اظهار داشت: این بازی بسیار حساسی برای ماست و با توجه به این که در بازی قبل به تساوی دست پیدا کرده و از صدر جدول دور شدیم با تمام قدرت به میدان می رویم و فقط سه امتیاز را می خواهیم.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: برای ما مهم کسب سه امتیاز است و تلاش می کنیم با کمک هواداران به این مهم برسیم. ما دو بازی را به خاطر اتفاقاتی که افتاد نتوانستیم با امتیاز کامل به پایان برسانیم و تلاش می کنیم در دیدار برابر داماش با کمک هوادارانمان به پیروزی برسیم و شرایط بهتری در جدول رده بندی پیدا کنیم. کمک هواداران می تواند خیلی مثمر ثمر باشد تا سه امتیاز این بازی را بگیریم. در یکی دو هفته اخیر چند بازیکن را به خاطر حضور در اردوی تیم ملی و تیم امید در اختیار نداشتیم و ناقص تمرین کردیم اما امیدواریم بتوانیم یک بازی آبرومند را ارائه کنیم. داماش تیم خوبی است و در دو، سه هفته اخیر نتایج خوبی کسب کرده است و ما بازی سختی را پیش رو خواهیم داشت.

وی با اشاره به پیروزی تیم ملی برابر تایلند در مسابقات مقدماتی جام ملت های آسیا تاکید کرد: خیلی دوست داشتم تیم ملی به برتری دست یابد و برد تیم ملی را به همه تبریک بگویم. با توجه به نداشتن اردوهای تدارکاتی همین که تیم ملی برد اهمیت دارد. در مورد استفاده از بازیکنان ملی پوش پرسپولیس هم باید ببینیم شرایط چگونه است و از کدام بازیکنان می توانیم استفاده کنیم. در پایان تمرین روز پنجشنبه تصمیم می گیریم از کدام بازیکن ملی پوش در دیدار با داماش استفاده کنیم.

علی دایی در مورد احتمال جذب بازیکن جدید در نیم فصل و پیشنهاد باشگاه ذوب آهن برای معاوضه بازیکنان گفت: ما با باشگاه ذوب آهن مکاتبه کردیم و خواهان محسن مسلمان شدیم. این بازیکن می تواند به ما کمک کند و در پرسپولیس پیشرفت بیشتری داشته باشد اما من از مسائل دیگر خبر ندارم. او می تواند به ما کمک کند یکی از بازیکنان خوب و آینده دار است و می تواند در پرسپولیس بهتر پیشرفت کند از او سایر مسائلی که شما می گویید خبر ندارم.

سرمربی در مورد عملکرد خط حمله این تیم در گلزنی گفت: تیم ما کم گل زده و باید این آمار را خیلی بهتر کند. من به نتیجه گیری کار دارم و دنبال سه امتیاز هستم. سعی می کنیم در هر بازی سه امتیاز را به دست بیاوریم. ما کم گل زدیم اما از نظر اینکه موقعیت های زیادی ایجاد می کنیم پیشرفت زیادی کرده ایم و قطعا باید گل نزدن را هم مشکلش را حل کنیم. من به نتیجه کار دارم حالا یک بر صفر ببریم یا ده بر صفر در هر صورت برده ایم. این موضوع به خط هافبک و حمله ما برمی گردد و این را باید توجه کنیم که بیشترین تغییرات را در این دو نقطه داشته ایم اکثر بازیکنان جدید آمده اند حرف شما را قبول دارم که کم گل زده ایم اما این مسئله را باید توجه کنیم که بازیکنان ما تغییرات زیادی کرده اند هم اکنون شرایط بهتری به دست می آوریم و برای به دست آوردن موقعیت پیشرفت کرده ایم اما در زدن ضربات آخر باید دقت بیشتری کنیم مطمئن هستم که این مسائل حل می شود.

علی دایی در پایان درباره صحبتهای مدیرعامل باشگاه داماش گفت: من همیشه به عابدینی احترام گذاشته ام. او بزرگتر من و یک مدیر فوتبالی است اما همانطور که گفتم در زمین دنبال سه امتیاز هستیم.

ارسال نظر