|
|
کدخبر: ۲۵۳۲

عادل فردوسی‌پور می‌گوید که این دوره از جام رسانه‌ها جزء بهترین دوره‌هاست. او البته همانند برنامه نود، انتقاد کردن را فراموش نمی‌کند.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از تسنیم، مسابقات فوتسال جام رسانه‌ها که با همت خبرگزاری تسنیم و بسیج شهرداری تهران برگزار می‌شود، فرصت مناسبی است که اهالی رسانه دور هم جمع شوند و به بهانه فوتسال دیداری تازه کنند. در این میان چهره‌های سرشناسی هم هستند که همواره مورد توجه قرار دارند. یکی از این افراد عادل فردوسی‌پور است که همراه تیم شبکه سه در این رقابت‌ها حضور پیدا کرده است.

آنهایی که فردوسی‌پور را می‌شناسند می‌دانند که جلوی محوطه حریف می‌ایستد تا گل بزند و ظاهرا از دفاع کردن بدش می‌آید! کلا به فکر آقای گلی است و بر سر یک توپی که در روز اول جام رسانه‌ها به او برخورد کرد و وارد دروازه شد، همچنان بحثمی‌کند و اعتقاد دارد حقش خورده شده است؛ اگر چه داوران نظر دیگری دارند.

شب گذشته و پس از برتری ۶ بر صفر شبکه سه برابر ایسنا و هت‌تریک عادل، فرصتی دست داد تا چند دقیقه‌ای با او درباره این مسابقات و البته برنامه نود صحبت کنیم. او در این گفت‌وگو هم رویکرد انتقادی‌اش را حفظ کرد و اگر چه از میزبانی خبرگزاری تسنیم و بسیج شهرداری تهران تمجید کرد و این دوره را یکی از بهترین دوره‌های مسابقات فوتسال رسانه ها نامید، اما در انتقاد از سالن برگزاری مسابقات کم نگذاشت.

ارسال نظر