|
|
کدخبر: ۲۸۲۹۶

رسول خادم:

سرپرست جدید فدراسیون کشتی گفت: شرایط این روزهای کشتی طوری پیش رفت که چاره ای جز قبول مسئولیت نداشتم.

به گزارشامید، رسول خادم در گفتگو با باشگاه خبرنگاران افزود: هیچ برنامه ای برای قبول مسئولیت سرپرستی فدراسیون کشتی نداشته و اصلاً تمایلی به این موضوعات نداشتم اما شرایط و وضعیت مدیرتی به سمتی پیش رفت که مجبور شدم این پست را بپذیرم.
سرپرست جدید فدراسیون کشتی تصریح کرد: در حال حاضر فدراسیون وضعیت مالی مناسبی ندارد و بحثبدهی ها یکی از مشکلات اساسی و بزرگی است که باید هر چه سریعتر برای آن چاره ای اندیشیده شود. افراد بیسیاری از فدراسیون طلبکار هستند و ضمن این که کارمندان و پرسنل خانه کشتی چند ماهی است حقوق معوق خود را کامل دریافت نکرده اند.
مدیرتیم های ملی کشتی افزود: به هیچ عنوان نباید برنامه های تدوین شده بخش فنی در هر ۲ رشته آزاد و فرنگی و در تمامی رده های سنی به تعویق بیافتد چرا که مسابقات مهمی را پیش رو داریم و غافل شدن از کار فنی ضربه بزرگی به کشتی کشورمان خواهد زد؛ به طور حتم برای اجرای این برنامه ها باید منابع مالی و امکانات لازم را فراهم کرد که با توجه به وضعیت نامناسب بودجه کار دو چندان سخت خواهد شد.
خادم تاکید کرد: باید در این مدت در فضایی منطقی شرایطی را فراهم آوریم تا هر چه سریعتر مجمع انتخابات ریاست فدراسیون کشتی به سلامت برگزار شود تا در نهایت با انتخاب یک رئیس توانمند مسیر رو به جلوی کشتی ادامه داشته باشد. البته در این راه باید تمامی بزرگان کشتی، هیأت ها، رسانه های مختلف، دوستداران این رشته و خود کاندیدای محترم کمک کنند تا بتوانیم به این مهم برسیم.
وی در ادامه عنوان کرد: در هر صورت باید کمک کرد تا کشتی به آرامش برسد چرا که اگر غیر از این شود بازهم مسائلی پیش خواهد آمد که نمی توان اهداف مورد نظری که به صلاح ورزش اول کشور است پیاده کرد.
در نهایت امیدوارم در این مدتی که در این جایگاه در خدمت اهالی کشتی هستم بتوانم انتظارت به حق آنها را تامین کنم.

ارسال نظر