|
|
کدخبر: ۲۹۲۵

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گفت: من علی دایی را دوست دارم، ‌ اما سلام نظامی به او نمی‌دهم.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از فارس، محمود یاوری بعد از شکست دو بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس گفت: فوتبال یک ورزش فرح بخش است که درس جوانمردی می دهد. درس فرهنگ و اخلاق می دهد، این بازی تا دقیقه ۶۵ خوب بود اما متاسفانه دو اتفاق افتاد؛ یکی مقابل غلامرضا رضایی که خودم گفتم توپ را بیرون بزن که این کار را نکرد وگفت نشنیدم و بار دوم هم که این کار را نکردند، این کار ها خوشحالی ندارد. درست است که برای تیم بازنده دست نمی زنند اما این برد نیز کسی را خوشحال نمی کند. دایی را دوست دارم اما سلام نظامی به او نمی دهم.

در این دیدار بازی با استیل آذین دوباره تداعی شد. باید درس اخلاق بدهیم. وقتی پشت خط می ایستیم نباید همه چیز را فدا کنیم. این برد به دایی و بازیکنان پرسپولیس و به ویژه از رضایی و ماهینی نمی چسبد از مکتب شاهین هستم. نمی خواستم بیایم به خاطر شما می آیم چون گفتم من را جریمه می کنند برای پرسپولیس و هواداران خوشحال هستم اما برای اصالت و رسالت ورزش نه.

سرمربی مس کرمان عنوان کرد: از بازیکنان نمی گذرم که به لحاظ فنی خوب نبودند. بازیکن باید از لحاظ فنی قوی باشند. بازیکنان منسجم نبودند و مهاجمان هم خوب نبودند. هر سه تعویض ما هم مهاجمان بودند. بازیکنان مس روی زمین بهتر فوتبال بازی کردند و ضعیف بازی کردن بازیکنان مان را توجیه نمی کنم. شاید تمرکز نداشتند. این برد را نمی پسندم. بازیکنان ما وقتی حریف می خوردند زمین می گفتند بیرون بزنند که این کار را می کردند این تفاوت فرهنگی دو تیم بود.

وی افزود: دو بازیکن جدید امروز و فردا به ما اضافه می شوند که آنها رزومه خوبی دارند.

در این دیدار تماشاگران حق دارند ناراحت شوند، مقصر مدیر نیست. موقع جذب نفرات باید فکر می کردند این تیم نماینده جنوب است. سیستان و یزد نماینده ندارد تک فرزند نماینده جنوب مس کرمان است.

یاوری خاطرنشان کرد: من با پرسپولیس کاری ندارم با تیم خودم کار دارم تیمی را باید درست کنیم که مورد نظر هواداران باشد و از آن انتقاد نکند. مس کرمان سابقه آسیایی دارد فصل گذشته سه بازی را این موقع فصل باخته بود که اکنون وضعش بهتر است. بازیکنان خوب کار می کنند. باشگاه به جوانان بها می دهد، مس مثل سپاهان و فولاد حرفه ای است. اول کار است که درست می شود.

ارسال نظر