|
|
کدخبر: ۲۹۳۴

جام قهرمانان بین‌المللی گینس

بازیکنان تیم فوتبال رئال‌مادرید با شکست شاگردان مورینیو موفق شدند با سرمربی جدید خود به اولین عنوان قهرمانی برسند.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از تسنیم، دیدار فینال جام قهرمانان بین‌المللی گینس بامداد امروز(پنجشنبه) در ورزشگاه سان‌لایف واقع در میامی آمریکا، در حضور بیش از ۶۷ هزار تماشاگر بین دو تیم رئال‌مادرید و چلسی برگزار شد.

این دیدار حساس را در نهایت رئال‌مادرید با نتیجه ۳ بر یک به سود خود به پایان برد تا ژوزه مورینیو مغلوب اندیشه‌های کارلو آنچلوتی سرمربی جدید مادریدی‌ها و شاگردان پیشینش شود.

در این دیدار ابتدا مارسلو در دقیقه ۱۴ رئال‌مادرید را پیش انداخت ولی ۲ دقیقه بعد رامیرز دروازه کهکشانی‌ها را گشود تا نتیجه به تساوی کشیده شود اما پیش از اینکه نیمه نخست به اتمام برسد کریستیانو رونالدو، سوپراستار کهکشانی‌ها با یک ضربه ایستگاهی زیبا گل دوم رئال را در دقیقه ۳۱ وارد دروازه آبی‌پوشان لندنی کرد.

در نیمه دوم این دیدار، رونالدو روی پاس ایسکو بار دیگر دروازه پتر چک را گشود تا دومین گل خود و سومین گل رئال در دقیقه ۵۷ بازی به ثبت برسد.

ساعاتی پیش از دیدار فینال در دیدار رده‌بندی این رقابت‌ها نیز تیم میلان موفق شد در ورزشگاه سان‌لایف با نتیجه ۲ بر صفر بر لس‌آنجلس گلکسی غلبه کند و به عنوان سومی این جام برسد. برای میلان در این دیدار ماریو بالوتلی(۱۷) و اِمبای نیانگ(۴۰) گلزنی کردند.

ارسال نظر