|
|
کدخبر: ۳۰۸۱

پس از قرعه‌کشی مسابقات فوتبال جام حذفی مسیر صعود همه تیم‌ها تا مراحل پایانی مشخص شد و تیم‌های استقلال و پرسپولیس تا فینال این رقابت‌ها برخوردی با هم نخواهند داشت.

سایت فدراسیون فوتبال اعلام کرد، قرعه‌کشی مسابقات فوتبال جام حذفی صبح امروز(دوشنبه) با حضور نمایندگان تیم‌های مختلف در فدراسیون فوتبال برگزار شد.

بر اساس قرعه کشی که لحظاتی پیش انجام شده است، برنامه مراحل اول، دوم، سوم و چهارم رقابتها مشخص شد که برنامه مرحله اول که ۱۳ شهریور انجام می شود به شرح زیر است:

مرحله اول:

بازی شماره یک - شهرداری زارچ یزد - شهرداری جاجرم(خراسان شمالی)

بازی شماره دو - جنوب سوسنگرد - قهرمان استان کردستان(هنوز معرفی نشده)

بازی شماره سه - پرواز زنجان - قهرمان ایلام

بازی شماره چهار - گندم کاران مغان اردبیل - شهرداری نوین بندرعباس

بازی شماره پنج - اتحاد نوین گلستان(توابع تهران) - اتحاد شادگلی قم

بازی شماره شش - شهدای نیروی هوایی تهران - ماهوند مشهد

بازی شماره هفت - شهدای ساری - استقلال نوین قزوین

بازی شماره هشت - تالار وحدت همدان - آذرکوثر تبریز

بازی شماره نه - شهرداری کلاچای گیلان - تیس چابهار

بازی شماره ده - قهرمان لرستان(هنوز معرفی نشده) - قهرمان خراسان جنوبی(هنوز معرفی نشده)

بازی شماره یازده - استقلال چرام کهکیلویه - پیام ولیعصر مرکزی

بازی شماره دوازده - مقاومت شهرکرد - پاس گناوه

بازی شماره سیزده - قهرمان البرز - معاونت ورزش و آموزش(قهرمان استان کیش)

مرحله دوم جام حذفی که در ۱۹ شهریور برگزار می شود:

بازی شماره ۱۴ - برنده بازی شماره یک - شهدای ارتش اصفهان

برنامه بازی شماره ۱۵ - برنده بازی شماره دو - برنده بازی شماره سه

بازی شماره ۱۶ - استانداری کرمانشاه - برنده بازی شماره چهار

بازی شماره ۱۷ - برنده بازی شماره پنج - پیروزی گرمسار

بازی شماره ۱۸ - شهدای آق قلای گلستان - برنده بازی شماره شش

بازی شماره ۱۹ - برنده بازی شماره هفت - عقاب نیروی هوایی شیراز

بازی شماره ۲۰ - برنده بازی شماره هشت - برنده بازی شماره نه

بازی شماره ۲۱ - گل گهر نوین سیرجان - برنده شماره ده

بازی شماره ۲۲ - برنده بازی شماره ۱۱ – برنده بازی شماره دوازده

بازی شماره ۲۳ - برنده بازی شماره سیزده - با کیوان مرغ مهاباد

مرحله سوم این بازی‌ها که با حضور تیم‌های لیگ دسته دوم، دسته یک و ۱۰ قهرمان برتر استان‌ها در ۲۴ شهریور برگزار خواهد شد:

۲۴ - آلومینیوم هرمزگان _ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است

۲۵ - کاسپین وزنی _ استقلال ساری

۲۶ - مس رفسنجان _ نیروی زمینی تهران

۲۷ - گاز فجر جم _ شهرداری لنگرود

۲۸ - داماش ایرانیان تهران _ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است

۲۹ - شهرداری جویبار _ گهر دورود

۳۰ - اتکای گلستان _ شهرداری اراک

۳۱ - پیام صنعت آمل _ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است

۳۲ - نیکی‌پسند اصفهان _ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است

۳۳ - استقلال اهواز _ نفت امیدیه

۳۴ - شهرداری دزفول _ نفت و گاز گچساران

۳۵ - شهرداری تبریز _ صنعت نفت نوین آبادان

۳۶ - میناب تیور هرمزگان _ نساجی مازندران

۳۷ - البدر بندر کنگ _ سپیدرود رشت

۳۸ - صنعت نفت آبادان _ راهیان کرمانشاه

۳۹ - سیاه‌جامگان مشهد _ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است

۴۰ - پرسپولیس گنابه _ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است

۴۱ - نفت مسجد‌ سلیمان _ پیکان تهران

۴۲ - برق شیراز _ ماشین‌سازی تبریز

۴۳ - سایپای شمال _ صنعت ساری

۴۴ - نوژن شهرداری نوشهر _ شاهین بوشهر

۴۵ - شهرداری یاسوج _ آهن بافق یزد

۴۶ - مس سنگون برزقان _ گلگهر سیرجان

۴۷ - نبرد شهر کرد _ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است

۴۸ - فولاد یزد _ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است

۴۹ - شهرداری بندرعباس _ ابومسلم خراسان

۵۰ - استیل‌آذین تهران _ ایران جوان بوشهر

۵۱ - استاد‌معین اهواز _ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است

۵۲ - پاس همدان _ پدیده مشهد

۵۳ - شهرداری اردبیل _ کارگر بن یزد بوشهر

۵۴ - بهمن شیراز _ ملی‌حفاری اهواز

۵۵ - با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است _ الوند همدان

همچنین براساس این قرعه‌کشی مشخص شد تیم های لیگ برتری به ترتیب زیر به مصاف حریفانشان می روند که البته زمان این‌بازی‌ها هنوز مشخص نیست:

استقلال تهران باید با برنده بازی تیم‌های آلومینیوم هرمزگان - یکی از قهرمان‌های استانی و استقلال ساری - کاسپین قزوین بازی کند.

ملوان بندرانزلی پس از برگزاری دو دیدار با برنده یکی از تیم‌های نیروی زمین تهران - مس رفسنجان و شهرداری لنگرود - گاز فجر جم بازی می‌کند.

نفت تهران با برنده داماش ایرانیان - یکی از قهرمان‌های استانی و شهرداری جویبار - گهر دورود مصاف خواهد داد.

همچنین ذوب آهن پس از دو بازی با برنده اتکای گلستان - شهرداری اراک و پیام صنعت آمل - یکی از قهرمان‌های استانی بازی خواهد کرد.

صبای قم با برنده تیم‌های گیتی‌پسند اصفهان با یکی از قهرمان‌های استانی و استقلال اهواز - نفت امیدیه بازی می‌کند.

مس کرمان با برنده شهرداری دزفول - نفت و گاز کچساران و شهرداری تبریز - صنعت نفت نوین آبادان مصاف می دهد.

گسترش فولاد تبریز با برنده تیم‌های میناب طیور هرمزگان - نساجی مازندران و البرز بندر کنگ و سفید رود رشت بازی می‌کند.

سپاهان اصفهان با برنده تیم‌های صنعت نفت آبادان - راهیان کرمانشاه و سیاه‌جامگان مشهد - یکی از قهرمان‌های استانی مصاف می دهد.

در نیمه دیگر جدول برنامه رقابت‌ها به این صورت است:

سایپا با برنده تیم‌های پرسپولیس گناوه - یکی از قهرمان‌های استانی و نفت مسجدسلیمان - پیکان تهران مصاف می دهد.

تراکتورسازی تبریز با برنده تیم‌های برق شیراز - ماشین‌سازی تبریز و سایپای شمال - صنعت ساری بازی می‌کند.

داماش گیلان با برنده تیم‌های نوژن شهرداری نوشهر - شاهین بوشهر و شهرداری یاسوج - آهن بافق یزد بازی خواهد کرد.

راه‌آهن سورینت با برنده تیم‌های مس سونگون ورزقان - گل‌گهر سیرجان و نبرد شهرکرد - یکی از قهرمان‌های استانی مصاف می دهد.

فولاد خوزستان با برنده تیم‌های فولاد یزد - یکی از قهرمان‌های استانی و ابومسلم خراسان - شهرداری بندرعباس بازی می‌کند.

فجر سپاسی شیراز با برنده تیم‌های استیل‌آذین تهران - ایران‌جوان بوشهر و فولاد نوین اهواز - یکی از قهرمان‌های استانی دیدار خواهد کرد.

پرسپولیس با برنده بازی تیم‌های پدیده مشهد - پارس همدان و کارگر بن یزد - شهرداری اردبیل مصاف می دهد.

استقلال خوزستان هم با برنده تیم‌های ملی حفاری اهواز - بهمن شیراز و الوند همدان - یکی از قهرمان‌های استانی بازی می‌کند.

طبق این برنامه تیم‌های استقلال و سپاهان هم در صورت بالاآمدن تا مرحله نیمه‌نهایی به یکدیگر نمی‌رسند و همچنین تراکتورسازی و پرسپولیس هم تا مرحله نیمه‌نهایی به هم نمی خورند.

بر اساس اعلام بهروان فینال به صورت تک بازی انجام می شود و اگر دو تیم هم استانی به فینال راه یابند در همان استان برگزار خواهد شد و در غیر این صورت یا توافقی صورت خواهد گرفت و یا سازمان مسابقات در این باره تصمیم گیری خواهد کرد.

ضمن اینکه اگر در هر مرحله، دو تیم میزبان یا دو تیم میهمان در مرحله قبل به هم بخورند برای تعیین میزبانی و میهمانی قرعه کشی انجام خواهد شد.

هر گونه تغییری در برنامه مسابقات از سوی سایت رسمی فدراسیون فوتبال اعلام می شود.

ارسال نظر