|
|
کدخبر: ۳۰۹۰

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: مثل همیشه از همه می‌خواهم روز چهارشنبه استقلال ایران را حمایت کنند چون قلعه نویی حقش است تا ستاره سوم را بگیرد.

علی پروین در خصوص سکوت اخیر خود گفت: دلیلی ندارد که بخواهم همیشه اظهار‌نظر کنم پس بهتر است بیشتر سکوت کنم چون این کار را دوست دارم تا اینکه من یک حرف بزنم و سریعا بخواهند درباره حرف من به دنبال جواب باشند.

به گزارش فارس، وی افزود: خدا را شکر نتیجه پرسپولیس خوب بوده و همین که دل میلیون ها هوادار شاد شده همه ما راضی هستیم مطمئنا با گذشت زمان پرسپولیس با آقای دایی بهتر هم خواهد شد.

پروین در خصوص بازی روز چهارشنبه استقلال با نماینده تایلند نیز گفت: هر وقت یک تیم ایرانی با خارجی‌ها بازی داشته من به خودم تکلیف کردم تا هواداران را به ورزشگاه دعوت کنم. روز چهارشنبه استقلال ایران است پس امیدوارم با حمایت هواداران در همین ایران استقلال کار را تمام کند چون واقعا قلعه نویی حقش است تا ستاره سوم را بگیرد.

وی افزود: همه مثل قدیم‌ها روز چهارشنبه ایرانی باشند. در دوره ما هم کری زیاد بود شاید بیشتر از الان اما وقتی که استقلال و پرسپولیس در آسیا بازی داشتند همه با پرچم ایران می‌آمدند و حتی همدیگر را تشویق می‌کردند. امیدوار هستم که چهارشنبه هم همین اتفاق بیفتد و انشاءالله پس از سالها ما بتوانیم در جام باشگاه‌های آسیا پس از رفتن به جام جهانی خوشحال شویم. کری در فوتبال قشنگ است اما موفقیت تیم‌های ایران قشنگ تر. خیلی خوشحال می‌شوم که صحبت‌های برخی بازیکنان رقیب را به نفع همدیگر می‌بینم. انشاءالله استقلال چهارشنبه موفق خواهد شد.

وی درباره بازی پرسپولیس و نفت نیز گفت: بالاخره یحیی سرمربی تیم بوده و شناخت خوبی نسبت به پرسپولیس دارد اما دایی هم همه اینها را می‌داند و افکار یحیی را به خوبی می‌شناسد. من امیدوارم که پرسپولیس با یک گل دیگر به بالای جدول نزدیکتر شود. هر وقت این هواداران شاد شدند دل ما هم شاد می‌شود که امیدوارم این اتفاق بیفتد. فقط پرسپولیسی‌ها، استقلالی‌ها و هواداران همه تیم‌ها بدانند چهارشنبه استقلال ایران بازی دارد و با یک جو خوب تایلندی‌ها دست و پای خودشان را در آزادی گم می‌کنند و ما می‌توانیم جشن صعود مرحله بعدی را بگیرم.

ارسال نظر