|
|
کدخبر: ۳۰۹۱

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: ‌ظاهراً به برخی از آقایان برخورده است که ما درباره این توپ‌ها صحبت کردیم اما من دلم برای این فوتبال سوخت که این حرف‌ها را زدم.

امیر قلعه‌نویی در حاشیه تمرین امروز استقلال با اشاره به جلسه‌ای که یک ماه پیش با آیت‌الله رفسنجانی برگزار کرد، اظهار داشت: در آن جلسه ما فقط در خصوص مسائل مهم ورزشی صحبت کردیم، فایل صوتی مکالمات ما هم موجود است و چیز خاص دیگری نبود.

به گزارش فارس، وی در مورد اینکه در تمرین روز گذشته توپ‌های آل‌اشپورت را با سایر توپ‌های AFC قیاس کرده، خاطرنشان کرد: ما آنالیزی انجام دادیم و بعد از بازی با تایلند صحبت‌هایی دارم که انجام خواهم داد اما ظاهراً به برخی از آقایان برخورده که ما درباره این توپ‌ها صحبت کردیم. برای این فوتبال دلم سوخت که این حرف‌ها را زدم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد اختلافاتی که با علیپور رئیس کمیته اخلاق به وجود آمده، گفت: من مسائل زیادی مطرح کردم و هم‌اکنون نیازی نمی‌بینیم در این باره صحبت کنم.

وی با اشاره به مصاحبه علی پروین که از استقلال در لیگ قهرمانان آسیا حمایت کرده بود، یادآور شد: از علی پروین تشکر می‌کنم، امیدوارم طرفداران استقلال چهارشنبه به ورزشگاه بیایند و از تیم خود حمایت کنند.

قلعه‌نویی در مورد اینکه چه اقداماتی انجام می‌دهد تا اتفاقات سال گذشته در بازی مقابل الهلال تکرار نشود، گفت: بازی با الهلال جای خود داشت، ایران و ایرانی همیشه سرفرازند، ایرانی‌ها همیشه معرفت خود را نشان داده‌اند و در بازی چهارشنبه هم ما باید مهمان‌نواز باشیم.

سرمربی استقلال درباره حضور صالحی امیری به عنوان سرپرست ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: هم‌اکنون زود است که راجع‌ به کسی صحبت کنیم. از شش، هفت سال گذشته همواره درباره حضور ورزشی‌ها صحبت کرده‌ام و به همین خاطر هم به من مافیا می‌گویند، امیدوارم ورزشی‌ها سر کار بیایند، افراد نظامی و صنعتی زیادی از جمله رویانیان و جعفری و غیره به ورزش آمدند و زحمت کشیدند. ما منکر این موضوع نیستیم اما توقع داریم اهل فن به وادی وارد شوند.

قلعه‌نویی در مورد بازی با بوریرام در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: ‌ تیم خوبی داریم و انصافاً بازی آخر این تیم که فغانی هم قضاوت می‌کرد بازی خوبی انجام دادند و ما می‌دانیم که فردا کار سختی مقابل این تیم داریم.

ارسال نظر