|
|
کدخبر: ۳۲۱۵

کمیته استیناف اعتراض استقلال و ملوان را رد و کسر امتیاز این دو تیم را تایید کرد ولی یک امتیاز سایپا به این تیم برگشت داده شد.

به گزارشامیدبه نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیته استیناف در خصوص تجدید نظر خواهی باشگاه‌های استقلال تهران، ملوان انزلی و سایپا البرز، نسبت به آرای صادره کمیته انضباطی رای خود را به شرح زیر صادر کرد:

در تاریخ سوم شهریور ماه جلسه کمیته استیناف در خصوص رسیدگی به اعتراض سه باشگاه استقلال تهران، ملوان انزلی و سایپا البرز به حکم کسر یک امتیاز از مجموع امتیازات سه تیم در جدول رده بندی لیگ برتر که به دلیل تخلف تماشاگران به جهت فحاشی به داور صادر شده تشکیل شد و پس از بررسی محتویات پرونده، احکام استیناف به شرح زیر صادر شد.

۱ - حکم کمیته انضباطی در خصوص باشگاه استقلال دایر به کسر یک امتیاز به لحاظ فحاشی به داور در مسابقه ۱۰ مرداد ماه مقابل سپاهان تایید و این باشگاه به دلیل پرتاب اشیاء از سوی تماشاگران به داخل زمین به پرداخت مبلغ ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

۲ - حکم کمیته انضباطی در خصوص باشگاه ملوان انزلی دایر به کسر یک امتیاز به لحاظ فحاشی به داور در مسابقه ۱۰ مرداد ماه مقابل داماش گیلان تایید و این باشگاه به دلیل پرتاب اشیاء از سوی تماشاگران به داخل زمین به پرداخت مبلغ ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

۳ - حکم کمیته انضباطی در خصوص باشگاه سایپای کرج به لحاظ فقدان سوابق انضباطی در این زمینه دایر بر کسر یک امتیاز لغو و تنها این تیم به انجام یک بازی به عنوان میزبان در زمین بی‌طرف محکوم شد.

احکام صادره قطعی است.

ارسال نظر