|
|
کدخبر: ۳۳۹۸

محمدرضا خلعتبری نخستین تمرین خود با پرسپولیس را انجام داد.

به گزارشامید- تمرین‌ تیم فوتبال پرسپولیس پس از یک روز استراحت صبح امروز(دوشنبه) در ورزشگاه درفشی‌فر پیگیری شد. تمرین نوبت صبح پرسپولیس بیشتر به کار با وزنه و بدنسازی اختصاص داشت.


هوادارانی که پشت در ورزشگاه ایستاده بودند برای نخستین بار شاهد حضور خلعتبری بازیکن جدید پرسپولیس در تمرین تیم‌شان بودند.


مهاجم جدید سرخپوشان با استقبال هواداران وارد تمرین شد و پس از گفت‌وگوی کوتاه با دایی به کلینیک رفت تا آخرین وضعیت پای مصدومش را برای پزشکان تیم تشریح کند. او سپس برای مداوای آسیب دیدگی خود به همراه پزشک پرسپولیس از ورزشگاه خارج شد.

لازم به ذکر است، چندی پیش محمدرضا خلعتبری بازیکن جدید پرسپولیس در خصوص حضورش در دربی اظهارداشت: «آسیب‌دیدگی‌ام هنوز به طور کامل برطرف نشده و از الان نمی‌توانم بگویم که حضورم در دربی قطعی است. پزشکان تیم باید وضعیت پایم را مورد بررسی قرار دهند ولی باید بگویم که نسبت به روزهای گذشته شرایط بهتری دارم. باید ببینیم قسمت چه خواهد شد، هر چند که درد دارم ولی امیدوارم تا روز جمعه مصدومیتم برطرف شود.»


خلعتبری در پاسخ به این سوال که امسال در پرسپولیس چه شماره‌ای را برتن خواهی کرد، خاطرنشان می‌کند: «به احتمال فراوان شماره ۹۹ را می‌پوشم. شماره ۹ را دوست دارم ولی در حال حاضر این شماره متعلق به بازیکن دیگری است و من هم زیاد حساسیت به این موضوع ندارم. در سپاهان هم چنین وضعیتی برایم پیش آمد که در بازی‌های آسیایی شماره ۹۹ را برتن کردم. برای من مهم این است که بتوانم بازی‌های خوبی را برای پرسپولیس انجام بدهم، در ضمن دوست دارم حضور در پرسپولیس با اتفاقی شیرین شروع شود.»

او در مورد مبلغ قراردادش با پرسپولیس و حرف و حدیثهایی که در مورد هزینه های سنگین باشگاه پرسپولیس مطرح شده می گوید: «مسئولان باشگاه در خصوص مسائل مالی صحبت می کنند. من حرفی در این خصوص ندارم.

ارسال نظر