|
|
کدخبر: ۳۵۵۵

بازیکن ما را بدون توپ می‌زنند و بازیکن اخلاق می‌شوند / حرف داور را نمی‌توانم بگویم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با مساوی خیال داور راحت‌تر است.

به گزارشامیدبه نقل از فارس، علی دایی پس از تساوی بدون گل در دربی ۷۷ در نشست خبری اظهار داشت: فکر می‌کنم نیمه اول دو تیم بازی ضعیفی را به نمایش گذاشتند اما در نیمه دوم برتر از استقلال بودیم و اگر یک مقدار خودباوری داشتیم و خوش‌شانس‌تر بودیم می‌توانستیم سه امتیاز را بگیریم و تمام تلاش‌مان را کردیم ولی نتوانستیم گل بزنیم. استقلال موقعیت گل چندانی نداشت. شاید اگر باهوش‌تر بودیم می‌توانستیم پیروز شویم.

دایی در مورد قضاوت داور گفت: هر طور دلش خواست سوت زد. همه سوت‌ها به ضرر ما بود. وقتی به همه کارت زرد می‌دهند بازیکنان محتاط‌تر می‌شوند و همانطور که به بازیکنان ما کارت زرد می‌داد باید به بازیکنان رقیب هم اخطار می‌داد اما این طور نبود. او تلاش می‌کرد بازی را دربیاورد. داور به میثم حسینی حرفی زده که نمی‌توانم بگویم. کاری هم نمی‌توانیم بکنیم چون قاضی میدان نیستیم. از بازیکنانم خواستم کار خودشان را انجام بدهند و به داور احترام بگذارند.

دایی در مورد اینکه گفته بود بازی هجومی به نمایش می‌گذارد، گفت: متاسفانه بیشتر از همه جای دنیا بازی را حساس می‌کنیم و این مسئله روی بازیکنان تاثیر می‌گذارد و برای اینکه تیراژ روزنامه‌های‌مان بالا برود با هر کسی مصاحبه می‌کنیم ولی در هیچ جای دنیا چنین مسئله‌ای نیست. ما به هیچ‌وجه دنبال مساوی نبودیم و قاسم دهنوی را تعویض کردیم و به جای او یک بازیکن هجومی آوردیم اما خدا خواست که بازی مساوی شود.

دایی در مورد خطاهای بازیکنان استقلال گفت: تمام تلاش‌مان این بود که توپ را روی زمین حرکت بدهیم این همه خطا روی بازیکنان ما شد داور چند خطا گرفت؟ خلعتبری را بدون توپ می‌زنند اما همان بازیکن به عنوان بازیکن اخلاق انتخاب می‌شود.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: متاسفانه در برنامه ۹۰ هم خطای بیرون از هجده قدم را نشان نمی‌دهند شما خودتان ببینید آیا بازیکنان ما مستخق این همه کارت زرد بودند؟ مطمئنا اگر بازی مساوی شود داور خیالش راحت‌تر است. هر وقت خواستیم حمله کنیم حریف مرتکب خطا شد و نیمه دوم تیم ما را محتاط کردند و داور به هر دلیلی کارت زرد نشان می‌داد. کدام داور بازی را اینگونه کنترل می‌کند؟

وی افزود: خیلی‌ها خوشحالند که بازی مساوی شده است اما من ناراحتم و به هیچ‌ عنوان برای مساوی نیامده بودیم.

وی ادامه داد: همیشه در دربی‌ها این مسایل هست و خیلی از بازیکنان ما اولین دربی خود را تجربه می‌کردند و مطمئنا این فشار روی بازیکنان حریف هم وجود دارد. هنوز هفته هشتم هستیم و برخی از بازیکنان هنوز نتوانسته‌اند به شرایط ایده‌آل برسند. ما بهتر بازی کردیم و فقط خودباوری نداشتیم.

دایی در مورد بازی خلعتبری گفت: او بد کار نکرد و دستوراتی که دادیم را در میدان اجرا کرد و در بازی‌های آینده بیشتر می‌توانیم از او کمک بگیریم.

ارسال نظر