|
|
کدخبر: ۳۶۳۱

امیدوارم در دربی برگشت همه چیز جبران شود

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد، تیمش در مصاف با گسترش فولاد تبریز باید به ۳ امتیاز دست یابد تا از کورس قهرمانی عقب نماند.

به گزارشامید، سیدجلال حسینی در گفت‌وگو با تسنیم ابتدا در خصوص وضعیت مصدومیتش که کادر فنی پرسپولیس را نگران کرده بود، گفت: من از ناحیه همسترینگ درد داشتم و فکر می‌کنم فشار بازی با استقلال هم در مجموع تاثیرگذار بود. خوشبختانه حالا مشکل خاصی وجود ندارد و این مصدومیت نگران‌کننده نبود. من دیروز با پرسپولیس تمرین کردم و اگر خدا بخواهد برای دیدار با گسترش فولاد تبریز مشکلی ندارم.

وی همچنین در خصوص دیدار بعدی پرسپولیس مقابل گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: اگر قهرمانی می‌خواهیم نباید به سادگی امتیاز از دست بدهیم. ما در چند بازی غافلگیر شدیم و حالا دیگر وقت امتیاز از دست دادن نیست. تا حدودی از گسترش فولاد شناخت داریم و همه می‌دانند که گسترش تیم جوان و با انگیزه‌ای است که به خوبی می‌جنگد و بازیکنان این تیم دوندگی زیادی در زمین دارند. با این حال ما تحت هر شرایطی باید ۳ امتیاز این مسابقه را بگیریم تا از کورس قهرمانی عقب نمانیم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا این تیم در فصل جاری قهرمان لیگ خواهد شد، گفت: هدفی جز قهرمانی نداریم اما با حرف زدن نمی‌توان قهرمان شد. قول قهرمانی دادن خیلی آسان است اما باید در زمین حرف‌مان را بزنیم. الان چند تیم دیگر هم برای قهرمانی تلاش می‌کنند و رقابت بین مدعیان خیلی فشرده است.

حسینی در خصوص پیامدهای دربی روز جمعه و نارضایتی علاقه‌مندان فوتبال خاطر نشان کرد: این بازی به پایان رسیده و دیگر نباید در موردش صحبت کرد. من هم گفتم که واقعاً دربی خوب نبود و نظر دیگر بازیکنان هم همین بود. متاسفانه حساسیت‌های این بازی روی مسائل فنی تاثیر گذاشت و امیدوارم در دربی برگشت همه چیز جبران شود. به هر حال هر ۲ تیم دوست نداشتند ببازند و این موضوع را نمی‌توان انکار کرد ولی در مورد تیم خودمان باید بگویم که برای برد به زمین آمده بودیم.

مدافع تیم ملی در خصوص اوضاع نگران‌کننده فوتبال ایران در فاصله ۹ ماه مانده به جام جهانی نیز گفت: واقعاً ادامه این جریان نگران‌کننده است و اگر این شرایط ادامه داشته باشد نباید از تیم ملی انتظار داشت که در جام جهانی خوب ظاهر شود. شما می‌بینید که استرالیا با برزیل بازی می‌کند و این هم وضعیت ما است. چرا ما نباید با تیم‌های بزرگ دنیا بازی کنیم و چرا تیم ملی نباید حمایت شود؟ بالاخره ما در جام جهانی با تیم‌های پرقدرت هم‌گروه خواهیم شد، پس باید تجربه قرار گرفتن مقابل تیم‌های سرشناس را داشته باشیم.

وی در خاتمه تصریح کرد: متاسفانه چند اردوی خوب و چند فیفادی را از دست دادیم و این وضعیت پیشرفت فوتبال ما را به عقب می‌اندازد. جام جهانی تورنمنتی نیست که بخواهیم خیلی راحت حرف بزنیم و خیال کنیم که با شانس هم می‌توان در آنجا نتیجه گرفت. کی‌روش زحمت کشید و ما را به جام جهانی رساند و حالا ما باید جواب زحمات او را بدهیم. امیدوارم هر چه زودتر این مشکلات برطرف شود تا بتوانیم از آبروی فوتبال ایران در جام جهانی دفاع کنیم.

ارسال نظر

پربیننده ترین