|
|
کدخبر: ۳۷۸۸

مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد کشورمان گفت که در صورت تمایل مسئولان به فعالیت خود در کشتی ادامه می‌دهد.

به گزارشامیدبه نقل از تسنیم، رسول خادم که پس از بازگشت از مجارستان در فرودگاه امام(ره) با خبرنگاران گفت‌وگو می‌کرد، قهرمانی تیم ملی ایران در مسابقات جهانی بوداپست را لطف خداوند، دعای خیر مردم و انسجام و برنامه‌ریزی کادر فنی تیم عنوان کرد.

وی ادامه داد: البته در این بین نباید غیرت و پشتکار مثال‌زدنی ملی‌پوشان را که در نهایت منجر به قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد ایران پس از ۴۸ سال در خارج از خانه شد، نادیده گرفت.

مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد در پاسخ به این سؤال " آیا از عملکرد کشتی‌گیران راضی هستید یا خیر؟ "، گفت: خیر، عملکردها یک‌نواخت نبود و شاهد عملکردهایی متفاوت از سوی کشتی‌گیران بودیم، با این حال اگر کشتی مورد توجه بیشتری قرار بگیرد بی‌تردید بهتر از این هم نتیجه خواهد گرفت. مسئولان باید در عمل به کشتی رسیدگی کنند تا شاهد شکوفایی هرچه بیشتر این رشته ورزشی باشیم.

قهرمان المپیک عنوان کرد: از سوم مهرماه اردوها مجدد شروع خواهد شد و اولین اردوی ما با حضور جوانان برای شرکت در مسابقات بین‌المللی روسیه برگزار می‌شود.

خادم در خصوص آینده فعالیت خود و اینکه در کشتی خواهد ماند یا خیر، اظهار داشت: چنانچه مسئولان تمایل داشته باشند و بگذارند در کشتی بمانم، قطعاً خواهم ماند و به کشتی مملکتم خدمت خواهم کرد.

وی در خصوص کشتی‌های عزت‌الله اکبری در این دوره از رقابت‌ها نیز گفت: اکبری بیش از توانش کشتی گرفت، پایان دادن سلطه روسها در کشتی آزاد جهان آرزوی دیرینه ما بود، با این حال نباید در باد این قهرمانی بخوابیم. باید شرایطی فراهم شود که این قهرمانی‌ها مختص به یک سال نباشد.

ارسال نظر