|
|
کدخبر: ۵۳۹۶۵

رئیس فدراسیون فوتبال ایران خبر حکم محرومیت شش ماهه علی دایی را تکذیب کرد.

به گزارشامیدبه نقل از مهر، علی کفاشیان درباره اخبار مربوط به محرومیت علی دایی در ماجرای پرونده محسن قهرمانی اظهار داشت: در یکی، دو روز گذشته خبرهای مبنی بر صدور حکم شش ماه محرومیت برای سرمربی تیم پرسپولیس منتشر شده و حتی اعلام شده که این حکم در اتاق کار رئیس فدراسیون قرار دارد، اما باید بگویم که اصلا چنین حکمی صادر نشده است.

وی افزود: این گونه خبرسازی‌ها به نفع فوتبال کشور نیست و در روزهایی که فوتبال ایران با صعود تیم ملی به جام جهانی و جام ملت‌های آسیا، درخشش تیم ساحلی در جام بین قاره ای، کسب بهترین امتیازها برای فوتبال ایران در کنفدراسیون فوتبال آسیا و بدست آوردن ۴ سهمیه مستقیم لیگ قهرمانان روزهای خوشی را پیگیری می‌کند، متشنج کردن فضا با چنین خبرسازی‌های قطعا مفید نخواهد بود.

کفاشیاندرباره خبر دعوت شدنش به کمیسیون اصل ۹۰ مجلس هم به سایت فدراسیون فوتبال، گفت: در خبر دیگری آمده بود که کمیسیون اصل ۹۰ از بنده دعوت کرده اند تا به مجلس بروم و درباره برخی از مسائل فوتبال بحثو بررسی‌هایی انجام دهیم. باید بگویم تاکنون دراین باره با من تماسی گرفته نشده اما اگر هم تماس گرفته شود با کمال میل حاضرم به مجلس شورای اسلامی بروم و با نمایندگان مجلس درباره هر مسئله مرتبط با فوتبال و به سوالات نمایندگان محترم مجلس پاسخ دهم.

وی در پایان گفت: خوشبختانه بازی مقابل لبنان با تدبیر کنفدراسیون فوتبال آسیا، ناظر بازی و نیروهای امنیتی و ارتش لبنان به خوبی انجام شد و بدون هیچ مشکلی برای کاروان تیم ملی این بازی به پایان رسید. در هر حال با توجه به انفجار مقابل سفارت ایران و به شهادت رسیدن رایزن فرهنگی ایران و مردم بیگناه لبنان می‌خواستیم تا این بازی به احترام عزای این عزیزان برگزار نشود. کاروان ایران در راه بازگشت به کشور است و بامداد فردا وارد تهران می شود.

ارسال نظر