|
|
کدخبر: ۵۸۱

تیم فوتبال استقلال در دیداری دوستانه موفق به شکست تیم منتخب کرج شد.

به گزارش امیدنیوز به نقل از تسنیم، تیم استقلال عصر امروز(پنجشنبه) در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم منتخب کرج رفت که این دیدار با برتری ۲ بر یک استقلال خاتمه یافت. گل‌های تیم استقلال در این بازی توسط علیرضا واحدی نیکبخت از روی نقطه پنالتی و احسان پیرهادی به ثمر رسید. دیدار استقلال - منتخب کرج از ساعت ۱۸:۲۰ در کمپ باشگاه استقلال برگزار شد.

حاشیه‌های دیدار دوستانه استقلال - منتخب کرج به شرح زیر است:

* میانگین سنی بازیکنان منتخب کرج به خصوص بازیکنان نیمکت‌نشین این تیم زیاد بود و یکی از آنها که شماره ۱۵ را بر تن داشت بالای ۴۰ سال سن به نظر می‌رسید.

هواداران استقلال با حالت کنایه‌آمیز از مربی تیم منتخب کرج درخواست ورود شماره ۱۵ منتخب کرج داشتند که البته سرمربی منتخب کرج دقایقی وی را به زمین فرستاد. در این لحظه هواداران استقلال به شوخی شعار " کی‌روش یادت باشه، شماره ۱۵ باشه " سر دادند.

* مهدی رحمتی بارها از سوی هواداران تشویق شد و آنها به حمایت از سنگربان استقلال شعار " تیم ملی بی‌سید نمی‌خواهیم " سر دادند.

* «یاسین»، بازیکن ایرانی‌الاصلی که مهدی رحمتی روز گذشته او را به کادر فنی استقلال معرفی کرده بود امروز در ترکیب آبی‌پوشان قرار گرفت و این مسئله باعثشده بود که همه هواداران در خصوص حضور وی از یکدیگر سوال بپرسند.

* امید طیری، مربی سابق استقلال و دستیار قلعه‌نویی در لیگ هشتم از نزدیک نظاره‌گر این دیدار بود.

* محمد مهدی نظری نیز در نیمه دوم برای اولین بار برای استقلال بازی کرد.

* در نیمه اول این دیدار دوستانه استقلال بیشتر از تیم حریف صاحب میدان بود اما نتوانست به این تیم گل بزند و بازیکنانی مثل آرش برهانی و محمد قاضی چند موقعیت را از دست دادند.

* مهدی هاشمی‌نسب در نیمه دوم جای خود را به یکی دیگر از بازیکنان منتخب کرج داد.

* به گفته میرشاد ماجدی، سرپرست تیم استقلال ویزای همه بازیکنان استقلال برای سفر به اوکراین رسیده است اما وی اعلام کرد به احتمال زیاد جواد نکونام از روز یکشنبه و دوشنبه به اردوی استقلال در اوکراین اضافه می‌شود.

* امیر قلعه‌نویی، سرمربی استقلال از ابتدا تا پایان این دیدار روی نیمکت نشسته بود.

* سیاوش اکبرپور در این دیدار دوستانه غایب بود. همچنین فرهاد مجیدی در اواسط نیمه اول به همراه امیرحسین صادقی و هاشم بیک‌زاده کمپ را ترک کردند.

* هواداران استقلال پس از آنکه محمدمهدی نظری برای این تیم پنالتی گرفت از علیرضا نیکبخت واحدی خواستند ضربه پنالتی را بزند. پس از گلزنی نیکبخت، هواداران به شدت او را تشویق کردند.

ارسال نظر