|
|
کدخبر: ۶۲۰

ولاسکو:

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در کنفراس خبر پیش از بازی با کوبا گفت: حریف با یک ترکیب جوان برای آینده نگری در مسابقات شرکت کرده است.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از ایسنا، خولیو ولاسکو در نشست خبری پیش از مسابقه تیم های والیبال ایران و کوبا اظهار کرد: پس از سال‌ها با تیم ملی ایران به کوبا سفر کردم. پیش از هر چیزی باید از میزبانی خوب کوبایی‌ها تشکر کنم.

وی افزود: تیم ما برای نخستین بار در لیگ جهانی والیبال حضور پیدا کرده است.. ما بازی هایی دشواری داشتیم. تا همین جا بازی های بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم. کوبا هم با آینده نگری با ترکیب جوانی در این مسابقات شرکت کرده است. هر دو تیم ایران و کوبا قبل از پیروزی به فکر کسب تجربه هستند. هدفشان از شرکت در لیگ جهانی یادگیری است. بعد برای برد می جنگند.

سرمربی تیم ملی والبیال ایران درباره رویارویی با تاکید کرد: ما به بازی خوب مقابل کوبا فکر می‌کنیم. ما پیش از این بازی های سختی را پشت سر گذاشتیم. در برابر صربستان دو گیم از دست دادیم و در ست آخر به پیروزی رسیدیم. امیدوارم همانطور که مقابل صربستان و ایتالیا خوب بودیم در برابر کوبا هم نمایش مطلوبی داشته باشیم همچنین در ایتالیا به یک پیروزی ارزشمند دست پیدا کردیم. اما بازی با کوبا شرایط متفاوتی دارد.

وی ادامه داد: ما پس از یک سفر سخت و طولانی و پس از دو بازی سنگین مقابل ایتالیا به کوبا آمدیم. برای برد تلاش میکنیم و می جنگیم تا با وجود همه سختی ها چهره یک تیم خوب را دربازی با کوبا به نمایش بگذاریم.

ولاسکو همچنین درپاسخ به سوال خبرنگاری در باره چگونگی در دست داشتن هدایت تیم ملی خاطرنشان کرد: دوست داشتم شرایط کار در والیبال ایران را تجربه کنم. زیرا که ایران کشور متفاوتی است. من بازیکنان خوبی در ایران دیدم که نیاز به آموزش بیشتر و یادگیری داشتند. البته مشکلاتی هم در گذشته وجود داشت. به هر حال هدایت تیم ملی والیبال ایران تجربه بسیار خوبی بود.

ارسال نظر