|
|
کدخبر: ۶۲۴۵۲

عضو هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک گفت: علی‌آبادی باید در دادگاه پاسخگو باشد نه به اهالی رسانه.

به گزارشامیدبه نقل از تسنیم، محمود خسروی‌وفا در واکنش به اظهارات امروز علی‌آبادی گفت: من بر مواضع قانونی و حقوقی خود پایبند و مُصر هستم و همچنان تاکید می‌کنم آنچه اتفاق افتاده روال قانونی خود را طی کرده است.

وی گفت: آقای علی‌آبادی! نمی‌دانم چرا برآشفته شده‌ای و حرف‌هایی می‌زنی که حقوقی و قانونی نیست. اگر من موضوعی را مطرح کرده‌ام پاسخ قانونی به آن بده نه اینکه سعی کنی با فرافکنی به مسائل دامن بزنی.

عضو هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک خاطرنشان کرد: چراعلی‌آبادیدرباره اینکه ساختمان را زیر قیمت فروخته، واقعیت را نمی‌گوید؟ او می‌گوید این ساختمان ۱.۵ درصد زیر قیمت فروخته شده در حالی که نزدیک به ۲۰ درصد زیر قیمت به فروش رفته است، شاید این نحوه ریاضی که ایشان می‌گوید را ما بلد نباشیم اما مردم هم چیز را می‌دانند.

خسروی‌وفا خاطرنشان کرد: آقای علی‌آبادی! می‌توانی رسانه‌ها را دور خود جمع کنی و با ارائه آمار به زعم خودت نتایج را به سود خودت رقم بزنی اما من از مجمع می‌خواهم در این زمینه ورود پیدا کند چرا که قطعا نمی‌توانی مجمع را با این کارها قانع کنی. مجمع تحقیق و حسابرسی و یک ریال این ور و آن ور را اعلام می‌کند.

رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین اظهار داشت: من هیچ بحثشخصی ندارم و از حقوق مجمع دفاع می‌کنم. سوال من این است که چرا علی‌آبادی به رسانه‌ها این حرف را می‌زند؟ اگر متهمی وجود نداشته باشد پرونده به دادگستری نمی‌رود و اکنون این پرونده به دادگستری رفته است. آقای علی‌آبادی به جای پاسخگویی به رسانه‌ها باید به قاضی جواب بدهد و بگوید چرا دوست ۳۰ ساله‌اش را به عنوان کارشناس آورده و ساختمان را زیر قیمت فروخته است.

خسروی‌وفا یادآور شد: مردم همه چیز را می‌دانند و می‌دانند چه کسی دروغ می‌گوید و چه کسی واقعیت را، در این چند ساله مشخص شده که چه کسی دروغگوست. نمی‌دانم برآشفتگی و عصبانیت ایشان از حرف‌های من چیست. اگر دروغ می‌گویم در دادگاه ثابت می‌شود و اگر علی‌آبادی راست نمی‌‌گوید باز هم دادگاه مشخص می‌کند. من روی حقوق قانونی خود ایستاده‌ام و ذره‌ای عقب‌نشینی نخواهم کرد.

ارسال نظر