|
|
کدخبر: ۶۶۹۶۲

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در خصوص صحبت های سرمربی سپاهان با محوریت اجبار بازیکنان به بازی در پست های خاص، بیانیه ای صادر کرد.

به گزارشامیدو به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، متن این بیانیه به شرح زیر است:

به عنوان یک قاعده کلی، من هیچ گاه توضیحاتی که به صورت خصوصی و حرفه ای به بازیکنانم ارائه می کنم را به صورت عمومی به رسانه ها اعلام نخواهم کرد و این صحبت های مطرح شده را به عنوان موضوعات داخلی باشگاه تلقی می کنم.

از سوی دیگر باز هم به عنوان یک قاعده کلی، در صورتی که مشکل، شک و شبهه و یا نگرانی نسبت به همکارانم داشته باشم، ترجیح می دهم که رو در رو این موضوعات را با آنها مطرح کنم و از سویی دیگر از نظر دید فنی، شدیداً معتقد هستم که وظیفه من در مقابل بازیکنانم صداقت و وفاداری است و این حق بازیکنان من است که از تفکرات و توقعاتم و همچنین عقاید من در ارتباط با نقش آنها در تیم ملی مطلع باشند و در نهایت به عنوان یکی از مهمترین اصول مربیگری و اخلاق حرفه ای، بازیکنی را بهتیم ملیدعوت می کنم که شخصاً معتقد هستم در پستی که به او نیاز است شانس بیشتری برای بازی کردن داشته باشد.

این مسئله را مجددا تکرار می کنم، اگر بازیکنی در پستی که تیم ملی به او نیاز دارد بتواند بازی کند، هم برای او و هم برای تیم ملی بهتر خواهد بود. موضع من کاملاً متفاوت از آنهایی است که با بی احترامی و برخوردهای غیرحرفه ای رفتار می کنند.

ارسال نظر