|
|
کدخبر: ۷۲۴۱۲

بازیکنان آلمانی آرسنال پس از شکست سنگین در خانه منچسترسیتی با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردند.

به گزارشامید، در نخستین دیدار از هفته شانزدهم لیگ برتر انگلیس عصر روز گذشته(شنبه) تیم فوتبال آرسنال در ورزشگاه اتحاد با نتیجه تحقیرآمیز ۶ بر ۳ مغلوب میزبان خود منچسترسیتی شد. برای منچسترسیتی در این بازی سرخیو آگوئرو(۳۹)، آلوارو نگردو(۳۹)، فرناندینیو(۵۰ و ۸۸)، داوید سیلوا(۶۶) و یحیی توره(۶ + ۹۰ - پنالتی) گلزنی کردند و توپچی های لندن هم توسط تئو والکات(۳۱ و ۶۳) و پرمرته ساکر(۴ + ۹۰) به گل رسیدند.

با وجود اینکه شاگردان آرسن ونگر همچنان با ۳۵ امتیاز صدرنشین لیگ برتر هستند ولی پس از به صدا درآمدن صدای سوت پایان بازی پرمرته ساکر به سمت مسعوت اوزیل، هافبک آلمانی آرسنال رفت و با عصبانیت به دوست و هموطن خود خرده گرفت و این موضوع تا تونل خروج از زمین بین ملی پوشان آلمانی توپچی ها هم ادامه داشت.

البته آرسن ونگر در خصوص این اتفاق با خنده پاسخ داد: نگران نباشید این مسئله ای بین ۲ دوست آلمانی است!

مدافع آلمانی آرسنال پس از انتقادی که به نوع بازی اوزیل داشت به سمت تماشاگران خودی رفت با پرتاب پیراهن خود به سمت هواداران از آنها بابت حمایتی که از تیم شان داشتند قدردانی کرد.

البته مسعوت اوزیل هم پس از این بازی در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه های اجتماعی نوشت: از هواداران آرسنال عذرخواهی می کنم که در پایان بازی از آنها تشکر نکردم. شما همگی برای من خیلی ارزشمند هستید. می دانم که برای حمایت از ما چه مسیر طولانی را طی و پول تان را به خاطر حمایت از ما خرج کردید. واقعاً از نتیجه به دست آمده ناراحتم و باید اینجا می آمدم و می گفتم «متشکرم».

ارسال نظر