|
|
کدخبر: ۷۳۷۹۰

تمرین تیم فوتبال استقلال صبح امروز در غیاب ۶ بازیکن این تیم برگزار شد.

به گزارشامیدبه نقل از فارس، تمرین تیم فوتبالاستقلالاز ساعت ۱۱ امروز در سالن وزنه آکادمی ملی المپیک پیگیری شد.

استقلالی‌ها که امروز برنامه بدنسازی را در دستور کار خود قرار دادند به محض ورود مجموعه ورزشی انقلاب با بازیکنان سابق این تیم و پرسپولیس روبرو شدند. محمد خاکپور یکی از نفراتی بود که با بازیکنان و کادر فنی استقلال به جز قلعه‌نویی که با تاخیر به محل تمرین رسیده بود، خوش و بش کرد.

* اعضای تیم فوتبال پارسه تهران که بازیکنانی چون احمد مومن‌زاده، محمد پروین و علی قربانی را در ترکیب تیم حضور داشتند با بازیکنان استقلال برخورد گرم و صمیمانه‌ای داشته و برای دقایقی با یکدیگر صحبت کردند. احمد مومن‌زاده با آرش برهانی روبرو شد و همچنین وی برای دقایقی با آندرانیک تیموریان صحبت کرد. مهدی رحمتی و علیرضا نیکبخت واحدی نیز با مومن‌زاده برخورد گرمی داشتند و محمد پروین دیگر بازیکن تیم پارسه تهران به محض دیدن قلعه‌نویی به سمت وی رفت و با آنها خوش و بش کرد.

سرمربی تیم استقلال پس از دیدن محمد پروین خطاب به وی حال علی پروین را جویا شد و در خصوص وضعیت تیم پارسه تهران از وی سوالاتی می‌پرسید.

* میرشاد ماجدی که به تازگی از مالزی برگشته است در زمین آبی‌پوشان حضور داشت و مورد استقبال بازیکنان این تیم قرار گرفت.

* سیاوش اکبرپور، خسرو حیدری، هاشم بیک‌زاده، پژمان نوری، پژمان منتظری و ساموئل نفراتی بودند که در تمرین امروز حاضر نشدند. محمد قاضی که دیروز در تمرین حضور نداشت امروز پا به پای دیگر نفرات تمرین کرد.

* کریم بوستانی که روز گذشته به دلیل از دست دادن خواهرش به شهر اهواز سفر کرده است، دیگر غایب تمرین امروز بود.

* سرمربی استقلال به محض رسیدن به محل تمرین از ایمان عالمی و ستار همدانی اسامی غایبان تمرین را خواست. وی از ماجدی درخواست کرد تا وضعیت غایبان تمرین امروز را از بازیکنانی که در تمرین حضور نداشتند پرس وجو کند.

* احمد جمشیدیان امروز در کنار سایر نفرات تیم استقلال به کار با وزنه پرداخت.

* بازیکنان استقلال در مورد گلزنی شب گذشته جباری با هم صحبت می کردند.

تیم فوتبال استقلال در نوبت عصر به استراحت خواهد پرداخت و بازیکنان این تیم از فردا مجددا برنامه‌های آماده سازی خود را پیگیری خواهند کرد.

ارسال نظر

پربیننده ترین