|
|
کدخبر: ۷۷۲۰۲

من در حال حاضر خودم را در حدی نمی بینم که پیراهن تیم ملی را بپوشم.

به گزارشامید، علی کریمی و تیمش در دومین هفته ی پیاپی نتوانستند برابر حریفشان به پیروزی برسند. کریمی پس از دیدار به سوالات خبرنگاران پاسخ داد و در ابتدا گفت:
بازی از نظر نتیجه به هیچ عنوان خوب نبود ولی خوشحالم که بازی گرمی را در این هوای سرد شاهد بودیم. از هواداران مان برای حضور در ورزشگاه در این شرایط تشکر می کنم اما از نتیجه به دست آمده شرمنده ایم.

اتفاقات پیش آمده در پرسپولیس:هنوز درباره چیزی که اتفاق نیفتاده نمی توان صحبت کرد. من در حال حاضر تمرکزم بر روی تیم خودم است ولی امیدوارم هر اتفاقی که در باشگاه پرسپولیس می افتد به نفع این تیم و هوادارانش باشد، هرچند که تا پایان فصل ممکن است هزار اتفاق بیفتد.

حکم صادر شده درباره علی دایی:من باید این سوال را جواب بدهم؟! من که رییس کمیته استیناف نیستم. البته در این میان باید اتهامات ثابت می شد و بعد رای صادر می شد. این جور اتفاقات برای فوتبال ما خوب نیست و امیدوارم دیگر شاهدش نباشیم.

وضعیت تیم ملی:هر کسی که می خواهد در تیم ملی حضور داشته باشد، باید خود را در وسط زمین اثبات کند. من در حال حاضر خودم را در حدی نمی بینم که پیراهن تیم ملی را بپوشم. یکی، دو مصدومیت داشتم که باید با بیشتر کردن تمرین های خودم را به شرایط ایده آل برسانم. تراکتورسازی در حال حاضر در کورس قهرمانی است و من تلاشم را در این تیم می کنم.
مطمئن باشید وقتی خوب باشیم و حق مان باشد، به تیم ملی دعوت می شویم و گرنه، دعوت نمی شویم. من برای تیم ملی در جام جهانی آرزوی موفقیت می کنم.
بازیکنان دورگه:این رقابت همه جا وجود دارد. بازیکنان باید تلاش خود را برای حضور در تیم ملی بیشتر کنند. با حرف زدن که نمی توان خود را اثبات کرد. باید نسبت به این اتفاقات حرفه ای برخورد کنیم و اگر در خود توانایی حضور در تیم ملی را می بینیم باید تلاش کنیم تا نظر مربی تیم ملی را عوض کنیم. اگر بازیکنی به درد تیم ملی می خورد چرا نباید در تیم ملی حضور داشته باشد؟

کسانی مثل اشکان دژاگه و رضا قوچان نژاد در مرحله انتخابی جام جهانی باز ی های خوبی را برای تیم ملی انجام دادند و برای تیم ما موثر بودند. کسی که می خواهد در تیم ملی حضور داشته باشد باید با بازی خوب خود طرز تفکر مربی را تغییر دهد.
گروه تراکتور در آسیا: در گروه سختی قرار گرفته ایم و برای صعود به مراحل بالاتر باید تمام تلاش خود را به کار ببندیم. در گروه مان دو تیم هستند که سابقه قهرمانی در جام باشگاه ها را دارند و رقبای جدی ما هستند. اما ما نیز تلاش مان را برای صعود به کار می بندیم.

ارسال نظر